Společnost HAURATON ČR získala stříbrnou medaili za nejlepší stavební výrobek

Produkt RECYFIX PRO FIBRETEC společnosti HAURATON získal stříbrné ocenění vyhlášené Českou stavební akademií za vynikající technické vlastnosti odvodňovacího systému.


RECYFIX PRO FIBRETEC je odvodňovací žlab s kompozitovým krytem, který má řadu unikátních vlastností. Designový kompozitový kryt, který získal mimo jiné ocenění Focus Open 2010 má vysokou stabilitu, nízkou hmotnost, výborné vtokové vlastnosti a mimořádnou odolnost vůči vnějším vlivům, zvláště korozi, mrazu a účinkům posypových solí. Výrobky RECYFIX jsou vyráběny ze 100% recyklovaného plastu, snadno se přepravují a osazují a přitom jsou velmi pevné.

Tento odvodňovací žlab se dá použít pro parkovací plochy pro osobní a lehké nákladní vozy, dále pak ke garážím rodinných domů, pro odvodnění pěších zón, podzemních i nadzemních garáží, sportovišť, tenisových kurtů, dětských hřišť atd. RECYFIX PRO FIBRETEC se snadno přepravuje a instaluje.
Další informace naleznete na webových stránkách společnosti zde.O společnosti Hauraton:
Společnost Hauraton byla založena v roce 1956. Do dnešní doby je to firma rodinná, která má zastoupení po celé Evropě i mimo ni.

V sedmdesátých letech přišla firma s novou řadou produktů, se kterými začal také export do nejvýznamnějších zemí západní Evropy. Například celokovová ochrana hrany žlabu, zajistila našim odvodňovacím systémům vyšší pevnost i trvanlivost. V této době přišel na svět dnes již velmi známý systém FASERFIX z betonu plněného skelným vláknem, díky kterému získaly tenké svislé stěny našich žlabů mnohem vyšší pevnost. FASERFIX SUPER je dnes jedním z nejprodávanějších výrobků společnosti HAURATON.
V roce 1980 představil HAURATON nové možnosti odvodňování plochých střech a teras systémy z řady DACHFIX. V roce 1990 začala společnost vyvážet do mnoha zemí střední a východní Evropy. Odrazovým můstkem pro tyto aktivity byla zcela nová řada výrobků RECYFIX. Tyto produkty jsou vyráběny ze 100% recyklovaného plastu, snadno se přepravují a osazují a při tom jsou velmi pevné.
Začátkem nového tisíciletí začal HAURATON vyvíjet prvky určené pro vsakování dešťové vody a odlučování ropných látek. Vsakovací moduly DRAINFIX BLOC mají vysokou kapacitu a malé prostorové nároky. Je možné je použít i pod těžce namáhané plochy. Odlučovače řady AQUAFIX se vyrábí v široké škále kapacit a použitých materiálů pro široké použití v různých oblastech průmyslu i stavebnictví.
Největší novinkou společnosti představenou v loňském roce na výstavě IFAT v Mnichově je produkt DRAINFIX CLEAN, který zajišťuje ekologickou filtraci těžkých kovů z dešťových vod před jejich vsakováním do půdy.
tisková zpráva
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*