Stadion SK Slavia Praha bude z Liaporbetonu

Fotogalerie ke článku (1)

perex

perex
Celá fotogalerie (1)

Lias Vintířov, LSM, k. s., se od začátku letošního roku aktivně podílí na realizaci multifunkčního fotbalového stadionu v Praze pro klub SK Slavia Praha. V první etapě jsou dodávány prefabrikované tribunové lavice a schodišťové stupně z lehkého betonu v hodnotě téměř 20 mil. korun.

Lias Vintířov, LSM, k. s., se od začátku letošního roku aktivně podílí na realizaci multifunkčního fotbalového stadionu v Praze pro klub SK Slavia Praha. V první etapě jsou dodávány prefabrikované tribunové lavice a schodišťové stupně z lehkého betonu v hodnotě téměř 20 mil. korun.

Základní údaje:

— zahájení stavby: 09/2006,

— dokončení stavby: jaro 2008,

— náklady stavby: okolo 1 mld. Kč,

— kapacita: 21 000 sedících diváků (všechna místa krytá), 40 VIP boxů (celkem 900 míst),

— parkoviště: 1300 parkovacích míst.

 

V současné době jsou ukončeny všechny pozemní přípravné práce včetně kompletního pilotového založení. U tribun Jih, Východ a Sever se na zkompletovaný skelet montují lavice a schodiště. Poslední, čtvrtá tribuna Západ se v těchto dnech začíná montovat na připravené základové konstrukce.

Vyplňte popis


Každý, kdo má zájem vidět postup prací, se může na staveniště podívat z lávky nedalekého obchodního centra, na kterém stavební firma instalovala improvizovaný informační panel.

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*