Střecha se zárukou 50 let!

Ocelové střešní krytiny Ruukki (dříve známy pod názvem Rannila) jsou navrženy do náročných klimatických podmínek a dlouhá léta odolají i skutečně náročným a proměnlivým podmínkám.


Stále větší popularitě se těší odolné ocelové krytiny a není se čemu divit. Ocelové střešní krytiny Ruukki dlouhá léta odolají vysokým letním teplotám, podzimním dešťům i ledové zimě.
Základní surovinou k výrobě střešní krytiny Ruukki je organicky potažená ocel z vysokých pecí Rautaruukki. Krytina je charakteristická spojením vynikajících vlastností obou materiálů – pevnosti a houževnatosti konstrukční oceli a protikorozních vlastností potažení.  

Ocelové jádro je oboustranně hluboce žárově pozinkováno a povrchově upraveno řadou ochranných vrstev – vrstvou zinku 275 g/m2, pasivačním a základním nátěrem a lakoplastovou úpravou, která sama o sobě může mít různou tloušťku a chemické složení. Ruukki vyrábí své krytiny v nejkvalitnějších povrchových úpravách s označením PUREX® a PURAL MAT® v působivém a elegantním matném strukturovaném designu. Tyto materiály se vyznačují dlouhou životností a odolností vůči mechanickému poškození, korozi a UV záření. U těchto krytin nedochází k odlupování lakoplastové vrstvy ani po desítkách let.
 
Ruukki navíc nabízí kompletní systém – střešní krytinu s originálním oplechováním, doplňky a okapový systém. Dnes se na trhu objevují dovozci a prodejci levných plechových krytin, jejichž kvalita je pochybná. Proto by se zákazník neměl při výběru dodavatele střešní krytiny orientovat jen na cenu, ale i na původ a kvalitu oceli, povrchovou úpravu, ale také na tradici značky, reference a záruky, které u Ruukki materiálů dosahují až 50 let. 


Při koupi kompletního systému včetně doplňků a okapových systémů navíc ušetříte až 10% z ceny krytiny.

Více informací najdete na stránkách  www.ruukkistrechy.cz.

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*