Střešní krytina Lindab Roca

Nová bezúdržbová krytina s minerálním posypem.

Lindab Roca je maloformátová plechová střešní krytina s minerálním posypem, která představuje moderní typ zastřešení s dokonalým vzhledem, připomínajícím tradiční střešní tašky. Přitom si však, díky použitým materiálům, zachovává nízkou hmotnost tolik ceněnou u velkoformátových plechových krytin.

Nízká váha pouhých 5 kg/m2, široká škála barev a různý tvar vlny rozšiřuje možnosti použití nejen pro novostavby, ale i pro rekonstrukce starších objektů a svým charakterem nebrání ani využití v památkových zónách.
Střešní krytina Lindab Roca je k dispozici ve dvou tvarových provedeních Lindab Roca Toscana a Lindab Roca Rustica a v několika barevných variantách.

roca-ref1.jpg, 156kB

Hlavní výhody lehké střešní krytiny Lindab Roca:

  • atraktivní vzhled
  • nízká hmotnost
  • vysoká odolnost
  • dlouhá životnost
  • nenáročnost na údržbu
  • kompletnost systému

Vstupním materiálem pro výrobu střešní krytiny je ocelový plech, na který je z obou stran nanesena vrstva aluzinku. Pohledová strana je pak opatřena několika vrstvami povrchových úprav, které krytině dávají charakteristický vzhled a zároveň zajistí její dlouhodobou životnost.

Střešní krytina Lindab Roca je k dispozici ve dvou tvarových provedeních Lindab Roca Toscana a Lindab Roca Rustica a v několika barevných variantách.


Lindab Roca Toscana

toscana-rez.jpg, 94kB


Lindab Roca Rustica

rustica-rez.jpg, 89kB
 

Více informací o společnosti Lindab: www.lindabstrechy.cz.

informace společnosti Lindab


 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*