Střešní prosklení a střešní výstupy Solara

Solara se řadí mezi přední české výrobce dřevěných střešních oken, velkoplošného střešního prosklení a střešních výstupů již 25 let. Zaměřuje se především na tepelný komfort v podkroví, kvalitu a nadstandardní přístup k zákazníkům. Inspirujte se na webových stránkách www.solara.cz a prosvětlete své podkrovní bydlení.

Pod pojmem střešní prosklení  se každému z nás vybaví asociace spojené s našimi přáními . Ať je to prosklená střecha s možností výhledu z podkroví nebo prosklený výstup střechou  na střešní terasy. Obě tato přání se mohou stát skutečností se střešními systémy firmy Solara. Velká posuvná střešní  okna  zvětší perspektivu a vzdušnost podkrovního  bydlení . V kombinaci s vhodným výběrem zasklení  pro celoroční tepelný komfort  se může naše podkroví  proměnit v příjemný a útulný prostor k životu. 

Solara PERSPEKTIV je zakázkově vyráběné odsuvné střešní prosklení. Celé plochy prosklení se odsouvají nad krytinu či nad fixně zasklenou část. Při zabudování na úroveň podlahy lze využívat jako výstup na terasu.
Individuální výroba na zakázku – velikost prosklení v kombinaci s pevně prosklenými díly téměř neomezená (závisí na možnostech konstrukce střechy), patentovaný robustní systém posuvu z nerezové oceli, lehký a plynulý manuální posuv či ovládání na elektrický pohon, široký výběr skel, povrchové úpravy dřevěných rámů i materiálů vnějšího oplechování, integrovaný portál kování Siegenia se zajištěnou štěrbinovou ventilací.

Střešní výstupy – Střešní dveře
Střešní výstupy naší firmy umožňují plně rozvinout potenciál plochých střech. Střešní dveře Solara jako typové, ekonomické řešení pro ploché střechy ať v provedení výklopném nebo posuvném jsou právě vhodným typem výstupu z ploché střechy přímo na střešní terasy. Tímto pohodlným provedením docílíme zvětšení prostoru a plné využití ploché střechy.

Střešní výstupy z dřevěného masivu  osazujeme kvalitním zabudovaným kováním, individuálně řešíme složení skel a zastínění, vybrat si můžete z různých druhů vnějšího oplechování, klik či elektroovládání. Záruka na naše výrobky činí 60 měsíců. V případě montáže oken výrobcem se záruka 60 měsíců vztahuje i na montáž.

Jsme český výrobce standardních i plně zakázkových střešních oken, střešních proskleni a střešních vstupů. Dodáváme a instalujeme převážně v Česku, Německu a Rakousku. Při realizacích spolupracujeme s koncovými zákazníky, architekty, projektanty, stavebníky i ústavy památkové péče.


podle podkladů společnosti Solara

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*