„The Corian® Book“

Fotogalerie ke článku (2)

The Corian Book

The Corian Book

The Corian Book

The Corian Book
Celá fotogalerie (2)

DuPont představuje novou edici „The Corian® Book“

Vlastnosti, designové možnosti a případové studie o DuPontâ?¢Corian®, ikonickém materiálu pro design a architekturu.

DuPont vydal novou edici pod názvem „The Corian® Book“. Jde o publikaci poskytující klíčové informace o materiálu DuPontâ?¢ Corian®. Ten je jedním z nejvšestrannějších materiálů, které jsou dnes dostupné v oblasti designu a architektury.

Kniha „The Corian® Book“ (její třetí reedice) byla koncipována tak, aby dostatečně obsáhle poskytovala informace potřebné pro architekty a designéry, kteří s materiálem DuPontâ?¢ Corian® pracují a nalézají tak nové možnosti aplikace v oblasti designu, vyvíjejí nové produkty či realizují zajímavé instalace a projekty.


Publikace je především zdrojem inspirace, ale také nabízí praktické informace, které umožní architektům a designérům plně prozkoumat tvůrčí potenciál materiálu DuPontâ?¢ Corian®.

Kniha poskytuje fotografie z důležitých událostí, aplikací, přehlídek, stejně tak jako fotografie praktických řešení či produktů z materiálu DuPontâ?¢ Corian® z celého světa, které vznikaly na základě spolupráce s předními společnostmi zabývajícími se bytovým zařízením, kuchyňským a koupelnovým designem či architekturou.

„The Corian® Book“ je dostupný v mnoha jazykových mutacích: angličtině, němčině, francouzštině, italštině a španělštině.

Kniha bude k dispozici především vybraným profesionálům, kteří se pohybují v oblasti architektury a designu v Evropě, na Středním východě a v africkém regionu.

„The Corian® Book“ mohou získat profesionálové v oblasti architektury a designu na www.corian.cz , kde vyplní formulář v sekci „Contact Us“.

Kniha bude dodávána v tištěné formě společností DuPont, dokud budou její kopie k dispozici. Jako alternativu, pokud již tištěná forma nebude k dostání, může společnost DuPont poskytnout též knihu v PDF formátu (všechen obsah „The Corian® Book“ je chráněn autorským právem, a proto nemůže být kopírován nebo využíván bez písemného souhlasu společnosti DuPont).

Materiál DuPontâ?¢ Corian® (www.corian.com), který vyvinula a vyrábí výhradně firma DuPont, se používá v řadě rezidenčních, komerčních i speciálních aplikací a na výrobu nábytku. Je to neporézní a pevný povrchový materiál, který je odolný vůči znečištění, snadno se udržuje a je trvanlivý. Lze jej snadno opravovat a obnovovat. DuPontâ?¢ Corian® se vyrábí v barevné škále asi 100 standardních barev a je formovatelný prakticky do libovolného tvaru podle představ designéra.

Zdroj: TZ DuPoint, Happy Materials 29.1.2009

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*