UNIT Architekti: Přestavba školy sv. Augustina v Krči

(UNIT, 3. 10. 2013) – Právě pracujeme na přestavbě a rozšíření objektu školy sv. Augustina v Krči. / We are recently working on the conversion and extension of the building of St. Augustine School in Krč.

Objekt dosud sloužil jako základní škola a ubytovna sester. Záměrem projektu je adaptace stávající budovy na víceleté gymnázium s kapacitou až 375 žáků, zároveň bude zachována původní základní škola a mateřská školka. Projekt zahrnuje kompletní přestavbu učeben a návrh veškerého zázemí, které je potřebné pro fungování školy, ale i návrh úpravy stávajícího pozemku.

This building has served as an elementary school and nun dormitory. The main part of the project is an adaptation of existing building to grammar school with a capacity of up to 375 students. Former primary school and kindergarten will remain. The project includes the complete reconstruction of classrooms and design of all facilities which are necessary for the functioning of school, including a modification of existing surroundings.

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*