Univerzální větrací pás hřebene a nároží BETA Rol a střešní okno KMB BETA

Fotogalerie ke článku (2)

BETA Rol

BETA Rol

Výlezové okno

Výlezové okno
Celá fotogalerie (2)

- nyní výhodně,
střešní prvky KM Beta za mimořádné ceny!

Střešní systém KM Beta zahrnuje kromě betonové střešní krytiny také více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší nejen odvětrávání střechy, anténní prostupy, ale i technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí. Součástí systému KM Beta je také celoměděný univerzální větrací pás hřebene a nároží s názvem BETA Rol a výstupní střešní okno KMB BETA. Tyto prvky můžete získat za mimořádné ceny: BETA Rol za 139 Kč/bm a střešní okno za 1890 Kč/ks (ceny uvedeny bez DPH).

Celoměděný větrací pás BETA Rol
Větrací pás BETA Rol se hodí pro hřeben i nároží, kde nahrazuje dříve používanou univerzální kartáčovou lištu. Celoměděný větrací pás dokonale utěsní hřeben i nároží, ale zároveň umožní odvětrání.

BETA Rol splňuje veškeré normy týkající se odvětrání střešní plochy. Boční řasení lze tvarovat tak, aby pás přesně kopíroval profil střešní tašky. Butylová těsnicí páska upevněná na obou stranách pásu zajišťuje stálou přilnavost na střešní tašky. BETA Rol výborně odolává všem povětrnostním vlivům.

Díky použitému materiálu BETA Rol generuje měděné soli, které zabraňují usazování mechů a lišejníků v okolí hřebene a nároží. Stékající dešťová voda tak brání tvorbě mechů a lišejníků a udržuje střechu stále jako novou.
Rozměry balení: 1 role = délka 5 m, šířka 310 mm.

Střešní okno KMB BETA
Střešní okno KMB BETA lze použít jako výstupní okno, ale také pro prosvětlení a přídavné odvětrání půdního prostoru. Je vhodné pro střešní sklon od 20°. Rozměry prvku: 450x730 mm. V nabídce je v těchto barevných variantách: cihlová, višňová, hnědá, šedá, černá. Okno lze použít pro všechny typy střešní krytiny KM Beta.

Více informací na www.kmbeta.cz nebo na infolince: 800 150 200.O společnosti KM Beta, a. s.

Společnost KM Beta, a. s., největší český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel, je ryze českou firmou se sídlem v Hodoníně. Založena byla v listopadu 1996, čímž navázala na dlouholetou tradici výroby vápenopískových cihel a betonové střešní krytiny na jižní Moravě. Ta se datuje od roku 1912, kdy byl postaven v Bzenci — Přívozu závod na výrobu vápenopískových cihel. Ten vyrostl v blízkosti rozsáhlé lokality vátých křemičitých písků též nazývané Moravská Sahara, která dodnes slouží jako optimální surovinový zdroj pro výrobu. Tato lokalita je známá svými velmi kvalitními písky se stejnou zrnitostí, čímž je dosaženo velmi vysoké kvality výrobků. V roce 1982 byla zahájena výstavba výrobního závodu v Bzenci — Přívozu na výrobu betonové střešní krytiny. S výrobou se začalo v listopadu 1983, kdy byl zahájen zkušební provoz. V letech 1988 — 1989 byl v Kyjově postaven druhý závod na výrobu betonové krytiny.


Zdroj: TZ KM Beta a.s. Privilege PR

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*