UP KOLEDA

Fotogalerie ke článku (1)

UP závody

UP závody
Celá fotogalerie (1)

Výrobce nábytku UP závody prodávají již v 5 interiérových salonech Československa a otevírají se nyní klubem NÁŠUP veřejnosti.

UP závody představují svou první kolekcí nábytku pro soukromé i veřejné interiéry spojení nejlepších českých návrhářů s kvalitní řemeslnou výrobou, pod uměleckým vedením designéra Maxima Velčovského. Po říjnové přehlídce Designblok 07 zahajují nyní prodej v 5 interiérových salonech - v Praze (Konsepti, Modernista), Brně (Vincent interiér), Poděbradech (Designpropaganda) a Bratislavě (Konsepti). V rámci této akce nazvané UP Koleda přichází s vánoční soutěží o autentické křesílko Little Big Box designéra Martina Haška.
 
KONSEPTI, KOMUNARDU 32, PRAHA,
MODERNISTA, CELETNÁ 12, PRAHA,
DESIGNPROPAGANDA, CHOTÁNKY 180, PODEBRADY,
VINCENT INTERIER, ÚDOLNÍ 16, BRNO,
KONSEPTI, TOVÁRENSKÁ 14, BRATISLAVA,


â?¦dejte si NÁŠUP!  V reakci na velký zájem veřejnosti o návrat značky UP na český trh otevírají UP závody klub NÁŠUP, se snahou dát značce nový, aktuální obsah a oživit povědomí o nábytkovém designu.
NÁŠUP chce zapojit do diskuze nejen ty, kdo se o značku UP zajímají a mají vztah k historii a příběhu UP, ale i ty, kdo hledají kvalitní českou estetiku 20. a 30. let minulého století, oceňují trvalé hodnoty, nadčasový design a retro.
Bližší informace na www.nasup.info (od 6.12.) a www.upzavody.com.
 
 
Zdroj: Eva Leicmanová, UP ZÁVODY
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*