Uzávěrka přihlášek pro účast na Salon dřevostaveb je 7. 12. 2012

VÝZVA ARCHITEKTŮM: Zúčastněte se Salonu dřevostaveb 2013
Vyzýváme architekty a architektonická studia, kteří v poslední době (nejlépe v roce 2012) dokončili realizaci jakéhokoliv typu stavby s použitím dřeva: Přihlaste své realizace k účasti na přehlídce Salon dřevostaveb 2013!


Účastí (která není zpoplatněna) Vám zaručuje:

  •     prezentaci na výstavě (zahájení výstavy proběhne v únoru na specializovaném veletrhu dřevostaveb, v průběhu roku putuje po dalších městech ČR i SK)
  •     uvedení v oblíbené Ročence dřevostaveb
  •     účast na dalších doprovodných akcích Salonu

Salon dřevostaveb je nesoutěžní přehlídka české architektury s použitím dřeva. Pro architekty je Salon ideální příležitostí pro zviditelnění jejich práce a zároveň možností ke srovnání s "výsledky" dalších kolegů.

V Salonu vždy vítáme všechny stavební druhy (od staveb inženýrských přes průmyslové objekty až po rodinné domy či rekreační stavby). Kritériem pro nominaci do výstavy je realizace, která je odpovědná k životnímu prostředí a zároveň nerezignuje na kvalitu architektury a designu.

Pro účast na Salonu dřevostaveb 2013 zašlete náhled jedné či více Vašich staveb (fotografie realizace a základní výkresy) na e-mail k.krenova@prodesi.cz
Uzávěrka přihlášek pro účast na Salon dřevostaveb je 7. 12. 2012.

Kontaktní osoba:
Ing. arch. Klára Křenová
Prodesi, v. o. s.
Tel.:  606 365 669 ;  283 853 424

Salon dřevostaveb je určen všem zájemcům o dřevostavby z řad odborné i laické veřejnosti.
8. ročník Salonu dřevostaveb proběhne již tradičně v rámci veletrhu Dřevostavby 2013 na výstavišti v pražských Holešovicích od 21. do 24. února 2013.
tisková zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*