Veřejná debata se uskuteční v úterý 20. března v kapli farního sboru Českobratrské církve evangelické (U Pošty 6, Praha 8). Okolí Palmovky je dlouhodobě zanedbávaný prostor. Shodnou se na tom jak představitelé radnice, tak občané. Pojďme společně diskutovat, čím byl tento prostor v minulosti, jaké chyby se zde udělaly a jaké jsou vize do budoucna. Čím by měla Palmovka být podle vás?
Vystoupí zde: PhDr. Richard Biegel, Ph.D. (Klub Za starou Prahu), Ing. arch. Josef Pleskot (AP Atelier), Ing. arch. Lukáš Vacek (FA ČVUT), Ing. arch. Tomáš Vích (Praguewatch) a zástupce MČ Praha 8.











Velmi zajímavé vydání, architektura není jen o stavbách, ale také o tom, jak reaguje na změny společnosti a způsobu života.…
Děkuji za další dávku inspirace ze světa architektury a staveb 👏
no, tak to je fakt skvost
Obzvlášť ten přimontovanej Bauhaus zezadu, to je něco.
Proboha, a co takhle nějaké barvy na chodby? Třeba různě barevné dveře - i pro snadnější orientaci. Tohle je jak…