VEKA představí produktové novinky

Společnost VEKA, přední výrobce plastových okenních a dveřních profilů nejvyšší třídy A, se chystá 18. – 21. března 2020 vystavovat na prestižním veletrhu FENSTERBAU FRONTALE 2020 v německém Norimberku. Na stánku o rozloze 1 100 m2 představí řadu inovací i produktových novinek. Mezi ty hlavní patří unikátní systémové řešení VEKA AluConnect, u kterého se vývojářům společnosti VEKA podařilo hospodárně sloučit výhody hliníku a plastu nejen při výrobě, ale i ve funkcionalitě systému.

Společnost VEKA se na FENSTERBAU FRONTALE 2020 – odborném veletrhu zaměřeném na okna, dveře a fasády – představí s mottem „S firmou VEKA jste připraveni na budoucnost“, a nechá tak všechny návštěvníky nahlédnout do svého budoucího portfolia produktů.

Jeho součástí bude například zcela přepracovaný zdvižně posuvný systém dveří VEKAMOTION 82. Při jeho vývoji hrály klíčovou roli vysoké nároky na design a snadný výrobní proces. Pro splnění důležitých požadavků jednoduchého ovládání, bezpečnosti a bezproblémové instalace, byla implementována praxí ověřená řešení.

Designová verze VEKAMOTION 82 MAX nabízí v pevném křídle velkorysou světelnou propustnost díky tenkému provedení. O výhodách a přínosech nového systému se zákazníci přesvědčí prostřednictvím množství prezentací a praktických ukázek.

Stánek VEKA se rovněž zaměří na povrchovou úpravu VEKA SPECTRAL, která byla úspěšně uvedena na trh v roce 2017. V Česku si tato technologie našla řadu spokojených zákazníků. Tato unikátní povrchová úprava dodá plastovým oknům zvýšenou odolnost vůči poškrábání i vlivům počasí, schopnost odpuzovat nečistoty, a také elegantní matný vzhled. Společnost VEKA plánuje partnerům i zákazníkům na FENSTERBAU FRONTALE 2020 ukázat nejen devět nyní dostupných barev, ale i další uvažované barevné varianty.

V oblasti rolet představí společnost VEKA systém VEKAVARIANT, který nabízí atraktivní řešení pro nové budovy s žaluziemi nebo předokenními roletami. Nové spojovací profily, které lze použít napříč okenními profily SOFTLINE 76 a SOFTLINE 82, nabízejí četné výhody při konstrukci větších fasádních prvků i usnadňují instalaci. A mimo jiné dovolí u okna i měnit směr otevírání dovnitř a ven dle potřeby či preference.

Stánek se bude věnovat i oblasti digitalizace a automatizace. Konkrétně půjde o prezentaci firmy DBS, dceřiné společnosti skupiny firem VEKA, která se věnuje vývoji a prodeji vhodných řešení. Ty se zabývají jednotlivými fázemi výrobního procesu oken: počínaje akvizicí zákazníků, přes technické plánování, nákup a výrobu, až po montáž a podporu prodeje.

Pro firmu VEKA jsou ovšem na veletrhu především klíčové praktické ukázky novinek spojené s osobními schůzkami s partnery a zákazníky. Proto došlo oproti minulým ročníkům FENSTERBAU FRONTALE k rozšíření výstavní plochy VEKA na 1100 m2. Na stánku tak budou mít zástupci společnosti VEKA dostatek prostoru pro osobní komunikaci a výměnu názorů s výrobci oken z celého světa.
tisková zpráva


Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*