Veletrh BAU bude online: SCHÜCO. INNOVATION NOW

Veletrh BAU bude. Tentokrát ale nikdo nepojede za novinkami Schüco do Mnichova, ale naopak Schüco se za architekty, projektanty a dalšími obchodními partnery vydá přímo k nim. Online a pravidelně je bude v průběhu celého roku navštěvovat se sérií akcí: „SCHÜCO. INNOVATION NOW“. Projekt odstartuje ve čtvrtek 4. března 2021 ve 13.30 a přihlásit se lze zde.

Nová produktová řešení Schüco budou rozdělena do tří oblastí – zdravé, inteligentní a bezpečné budovy. Virtuální hosté se dozvědí novinky v oblasti udržitelných budov, které spotřebovávají minimum energie, lidé v nich dýchají zdravý čerstvý vzduch, žijí či pracují v klidném odhlučněném prostředí a zároveň je jejich zdraví chráněno „chytrými“ technologiemi antibakteriálních povrchů úchytů oken či klik dveří. To např. splní nové akustické okno Schüco AWS 90 AC.SI, které zvenčí přivede čerstvý vzduch, nikoli však hluk. Nejen tato novinka bude představena v průběhu roku na akcích„ SCHÜCO. INNOVATION NOW“.

První ze „live“ prezentací se uskuteční ve čtvrtek 4. března 2021 v 13.30 hodin, stačí se registrovat na odkazu: www.schueco.cz/inow.

podle podkladů společnosti Schüco

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*