Veletrh Střechy Praha 2008 a výstava Úspory energií

Fotogalerie ke článku (1)

Střechy Praha

Střechy Praha
Celá fotogalerie (1)

24. — 26. ledna 2008
Výstaviště Praha Holešovice - Průmyslový palác

10. jubilejní ročník mezinárodního veletrhu Střechy Praha, který se uskuteční ve dnech 24. — 26. ledna 2008 na pražském Výstavišti v Holešovicích. Veletrh je největší přehlídkou střešních materiálů, krytin, doplňků, izolací, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech.

Zvýrazněné téma 10. ročníku:
* Ploché střechy s důrazem na provozní střechy - balkony, lodžie, terasy a dále střešní zahrady (zelené střechy).
Téma se dotkne i problematiky kotevní techniky, obnovy plochých střech na panelových domech nebo přebírání evropských norem do systému ČSN.
* Zateplování budov — naváže na velmi žádané náměty na vhodné energeticky úsporné stavební provedení střešních plášťů šikmých a plochých střech i provedení svislých plášťů budov. Téma bude zahrnovat i hodnocení energetické náročnosti budov, energetický audit a možnosti dotací.
* Dřevo jako stavební materiál — k tomuto tématu chystáme řadu přednášek a seminářů ve spolupráci s Odbornou skupinou dřevěných staveb při ČKAIT.

Opět je připraven doprovodný program, který bude nejobsáhlejší v celé historii veletrhu. K dispozici budou bezplatná poradenská centra, setkání odborníků se širokou veřejností formou diskusních fór, praktické ukázky řemesel a tradiční i nové soutěže s možností vyhrát velmi hodnotné ceny. Novinkou je 9. ročník odborné konference Izolace 2008, představení nového portálu www.strechujem.cz, vydávání Veletržních novin.

Souběžně bude probíhat 4. ročník specializované výstavy Úspory energií a obnovitelné zdroje , jejímž hlavním mottem je podpora produktů využívajících obnovitelné zdroje energie a úsporu energií.

Otevřeno bude:
ve čtvrtek 24.1. a v pátek 25.1. od 9 do 18 h,
v sobotu 26.1. od 9 do 17 h

Pořadatel: Střechy Praha s.r.o.
www.strechy-praha.cz

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*