Veletrh: StoneExpo Marmomacc Americas — kámen tak trochu jinak

Jedním z nejprestižnějších světových veletrhů v oblasti průmyslu kamene je bezesporu severoamerický StonExpo Marmomacc Americas. Koná se pod hlavičkou vystavovatelské správy Veronafiere ve dnech 29.–31. ledna 2013 v Las Vegas. Veletrh přestaví nejnovější vybavení, techniku, produkty, zdroje a nové dodavatele.


Klíčoví dodavatelé průmyslu kamene již potvrdili na StonExpo Marmomacc Americas svou účast a zajistili si výstavní prostory, které jsou nyní téměř vyprodány. Podle informací organizátorů bude letošní ročník cílem většiny obchodníků z oboru průmyslu kamene. „Vystavovatelé přijíždějí na StonExpo Marmomacc Americas 2013 s jasným stanoviskem,“ říká Amie Gilmore, manažerka StonExpo, „předpokládají, že návštěvníci veletrhu budou sdílet jejich nadšení pro obor a že budou připraveni obchodovat přímo na půdě veletrhu.“

I letošní ročník poskytne tradičně možnost navštívit četné semináře a workshopy, jež budou vyznačovat velkým množstvím témat speciálně navržených pro tento veletrh. Jedním z nich je například Den designu 2013, jehož loňský ročník sklidil velký úspěch. Celodenní akce se bude mimo jiné věnovat také oblíbenému designu z přírodního kamene. Představí se úspěšní architekti, designéři a další osobnosti z oboru, kteří odprezentují současné trendy, novinky ve zpracování materiálu a mnoho dalšího.

Více na www.stonexpo.com.
tisková zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*