VENKOVNÍ SVÍTIDLA EGLO

Fotogalerie ke článku (6)

Progressive

Progressive

Cuba

Cuba

Amalfi

Amalfi

Vila Luxor

Vila Luxor

Levada

Levada

Marseile

Marseile
Celá fotogalerie (6)

PROGRAM GARDEN LIVING

Rakouský výrobce svítidel EGLO představil na tiskové konferenci 6.5.2008 novinářům nový unikátní program venkovního osvětlení GARDEN LIVING.
Program GARDEN LIVING uskuteční sny o pobývání venku — na terase, balkonech nebo pod pergolami. Jde o kompaktní program závěsných svítidel, stolních nebo stojacích lamp, nástěnných lamp a světelných objektů.
V nejrůznějších barvách se prostřednictvím vyměnitelných stínidel nabízí škála prostředků pro vytvoření jedinečné atmosféry, svítidla poslouží jako květináče nebo stoličky, takže každý může prožít radost ze hry při vytváření svého druhého — venkovního — obývacího pokoje.

Venkovní svítidla nejsou žádnou novinkou, výrobci se předhánějí ve vymýšlení originálnějšího designu a ve vývoji ještě úspornějších a odolnějších svítidel. EGLO jako první ale představilo venkovní svítidla v designu svítidel interiérových, což dává venkovnímu prostoru novou, nečekanou dimenzi.
K dokonalému servisu společnosti EGLO patří tříletá záruka.

GARDEN LIVING představuje kompaktní paletu venkovního osvětlení interiérového designu obsahující několik sérií:

CUBA — série, která vybízí ke kreativní hře se čtyřmi barevnými zaměnitelnými stínidly. Patří sem závěsné lampy, stolní a stojací lampy.

AMALFI a VILLA LUXOR — stojací lampy ve štíhlém designu, které jsou
k dostání v klasické bílé s možností barevných variací.

LEVADA se stínidlem v čokoládové a koňakové barvě vytvoří perfektní doplněk ke krásnému zahradnímu nábytku z kvalitního dřeva.

PROGRESSIVE a MARSEILLE — Jsou to lampy, nebo sezení, či snad květináče? Především jsou to unikátní svítidla pro lidi se smyslem pro humor
a překvapení.

GARDEN LIVING — jak materiály, tak technické řešení svítidel šetří energii, jsou odolné vůči špíně a jsou dokonale přizpůsobené venkovnímu použití za jakéhokoliv počasí — ať je vítr, déšť nebo sluníčko.
S programem GARDEN LIVING přichází do Česka nový způsob osvětlení exteriéru a klienti získávají stejný servis, jako mají zákazníci ve vyspělých zemích Evropy.
Kontakty:

Zdroj: TZ EGLO, archiMEDIA, květen 2008

Doplněno 14.7.2008:
Prodejce svítidel EGLO připravil výprodej vzorků s výraznou slevou.
Každý, kdo v termínu od 16. července 2008 do čtvrtka 31. července
2008 zavítá do sídla společnosti EGLO Česko-moravská svítidla, spol. s r. o., Náchodská ulice 2479/63, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice, a vybere si některé z vystavených vzorků svítidel, obdrží od společnosti padesátiprocentní slevu. Svítidla se budou prodávat ve speciálním stanu postaveném u sídla společnosti na výše uvedené adrese.

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*