7.11. 09:00 — 8.11.2009 17:00 v Centru Veronica Hostětín, Hostětín 86.
Připravena je řada odborných seminářů i lektorské prohlídky ekologicky pasivního domu.
Připravovaná témata:
- – Možnosti financování úspor a obnovitelných zdrojů energie, program Zelená úsporám
- – Přírodní materiály v budovách se zaměřením na pasivní domy
- – Využití slámy ve stavebních konstrukcích
- – Exkurze pasivním domema modelovými projekty v Hostětíně
- – Solární energie pro ohřev vody a výrobu elektřiny – exkurze
- – Změna klimatu, její příčiny, dopady a výhledy
- – Procházka krajinou Bílých Karpat – prohlídka mateřské školy v Pitíně, izolované slámou a rekonstruované do pasivního standardu
- – Lektorovaná exkurze pasivním domem
a další.
Více informací naleznete zde.











no, tak to je fakt skvost
Obzvlášť ten přimontovanej Bauhaus zezadu, to je něco.
Proboha, a co takhle nějaké barvy na chodby? Třeba různě barevné dveře - i pro snadnější orientaci. Tohle je jak…
Pokud se na plochách bude používat posypová sůl, tak si rostliny opravdu pochutnají…
Podcast je podle mě skvělý formát pro předávání zkušeností ze stavebnictví. Pokud se v něm budou objevovat nejen odborníci, ale…