Vila v Benicích

Zadání pro přední pražské architektonické studio znělo jasně, vytvořit moderní, nadčasový prostor, který se bude dobře udržovat a do budoucna bude sloužit mladé rodině s dětmi.

Celý dům je řešen velmi prakticky a velkoryse tak, aby každý člen rodiny měl svůj vlastní svět s dostatkem úložných prostor.
 
Prostornému obývacímu pokoji s výstupem na zahradu dominuje nepřehlédnutelná stěna v měděném odstínu stěrky Granite. Uspokojit klientovi požadavky na kvalitu a skvělou udžovatelnost prostor se  snadno podařilo vyhovět  díky minimalistické stěrce Betonepox, kterou architekti použili jak v koupelnách a na schodech, tak i na podlaze v obývacím pokoji. Moderní stěrky, které reálně imitují betonovou plochu jsou moderním prvkem současného interier designu. Betonepox je navíc bezkonkurenčně nejodolnější vůči vodě, je tedy vhodný i do namáhaných prostor, jako jsou koupelny nebo kuchyně. O jeho kvalitách svědčí také fakt, že tento dům je nafocen tři roky po nastěhování majitelů  a stále vypadá jako zbrusu nový!!
Podle podkladů společnosti Němec s. r. o.

www.nemec.eu
Němec s.r.o. – Luxusní povrchy & Kaskádové zahrady

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*