Výstava Architektura a víno ve střední Evropě

22. ledna 2014, Praha.  Výstava Architektura a víno ve střední Evropě v Galerii Jaroslava Fragnera bude pro velký zájem návštěvníků prodloužena!

Výstava bude otevřena až do 30.1.2014 a mimořádně i v pondělí 27.1.2014.
 

Výstava věnovaná současné architektuře vinařství v sedmi zemích či regionech střední Evropy se těší velkému zájmu návštěvníků a bude tedy prodloužena o čtyři dny včetně pondělí (v tento den při zkrácené otevírací době).

27.1.2014             11 – 17 h
28.–30.1.2014     11 – 19 h

Architektura a víno ve střední Evropě byla připravena jako putovní a její první zahraniční vernisáž se odehraje 6. února 2014 ve vratislavském Muzeu architektury.

Výstava představuje čtyři desítky zajímavých současných vinařství, které vznikly v posledních letech. Výrobci kvalitního vína investovali do nových výrobních technologií, ale také do architektury, která vyhovuje novému provozu a rovněž pamatuje na zákazníka. Vinařství z České i Slovenské republiky, Rakouska, Německa, Slovinska, Maďarska a severní Itálie si mohou návštěvníci GJF vychutnat i při sklence dobrého vína z jednoho z prezentovaných vinařství, která je v ceně vstupenky (30 / 50 / 90 Kč).

Informace na internetu:  www.gjf.cz www.wine-architecture.eu

Související články:
Fragnerova galerie představuje současnou vinařskou architekturu

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*