11. 2.- 4. 4. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera v Praze
Výstava úspěšného ateliéru (1992, Yoshiharu Tsukamoto a Momoyo Kaijima), která měla velký ohlas na loňském benátském bienále architektury. Právem přitahují pozornost: mají řadu realizací nejen v Tokyu, ale i Evropě, přednáší, často vystavují a publikují. Výstava se koná po záštitou japonského velvyslanectví.
Doprovodný program: přednášky
9. 3. Osamu Okamura: Poválečná japonská architektura (japonští Metabolisté a ikony bublinové ekonomiky),
23. 3. Osamu Okamura: Současná scéna (alternativní architektonické strategie),
4. 4. Momoyo Kaijima: House Behaviorology











Velmi zajímavé vydání, architektura není jen o stavbách, ale také o tom, jak reaguje na změny společnosti a způsobu života.…
Děkuji za další dávku inspirace ze světa architektury a staveb 👏
no, tak to je fakt skvost
Obzvlášť ten přimontovanej Bauhaus zezadu, to je něco.
Proboha, a co takhle nějaké barvy na chodby? Třeba různě barevné dveře - i pro snadnější orientaci. Tohle je jak…