Winkhaus na veletrhu Security v Essenu

Fotogalerie ke článku (3)

Stánek Winkhaus

Stánek Winkhaus

Vícebodový, plně elektromotorický zámek Winkhaus BlueMotion

Vícebodový, plně elektromotorický zámek Winkhaus BlueMotion
Celá fotogalerie (3)

Veletrh SECURITY 2008 v Essenu

Každý druhý rok se v německém Essenu scházejí přední evropští i světoví výrobci mechanických, elektronických či elektromechanických zabezpečovacích systémů na SECURITY, veletrhu bezpečnosti a protipožární ochrany. Tato akce patří mezi nejprestižnější události evropského bezpečnostního průmyslu. Letošní veletrh se konal v termínu 7.—10. října a zúčastnilo se ho více než 1000 vystavovatelů. Společnost Winkhaus, jako pravidelný vystavovatel, nemohla chybět!
Na svém tradičně reprezentativním stánku představila společnost Winkhaus svá řešení pro komplexní zabezpečení objektů v produktových skupinách „okenní technika“ a „dveřní technika“.
Radek Jireš, obchodně-technický zástupce české pobočky společnosti Winkhaus pro dveřní techniku, uvádí: „Veletrh je určen pro konečné uživatele, ale i správce budov či společnosti zabývající se obchodem s podobným sortimentem. V neposlední řadě se na tomto veletrhu objevují i architekti a projektanti či stavební firmy, kteří vyhledávají nová řešení pro stále se vyvíjející náročné požadavky investorů a developerů.“


Vícebodový, plně elektromotorický zámek Winkhaus BlueMotion
„Jedním z produktů, které byly prezentovány na veletrhu SECURITY, byl vícebodový, plně elektromotorický zámek Winkhaus BlueMotion. Tento vícebodový zámek disponuje dvěma masivními háky, závorou a střelkou a je oblíbený hlavně u výrobců hliníkových, plastových či dřevěných dveří. Na speciální požadavek je možné tento zámek upravit podle požadavků norem ČSN EN 179:2008 či ČSN EN 1125:2008, hovořících o bezpečném úniku osob z daného prostoru. Zároveň je možné zámek na dálku elektronicky ovládat pomocí čtečky čipových karet, kódové klávesnice, dálkového ovládání, systému EPS (elektronický požární systém), systému EZS (elektronický zabezpečovací systém), biometrického ovládání („na prst“) apod. Zámek splní svoji komfortní funkci stejně dobře ve vstupních dveřích rodinného domku i ve vstupních dveřích do administrativního centra či jiného komerčního objektu.“

Bezpečnostní cylindrické vložky Winkhaus
„Ve spolupráci s akreditovanou zkušebnou Trezor Test s.r.o. se sídlem v Klecanech došlo letos v září k recertifikaci mechanických bezpečnostních cylindrických vložek v typových řadách Winkhaus AZP, VSP a VSP6 ve speciální úpravě „CZ“. Provedené a úspěšně odzkoušené úpravy cylindrických vložek přinášejí našemu mateřskému závodu v Münsteru (SRN) vyšší efektivitu při výrobě a našim zákazníkům (specializovaným velkoobchodům a zámečnictvím) větší komfort při práci s našimi výrobky,“ uvádí dále Radek Jireš.
„Takto upravené cylindrické vložky byly také prezentovány na veletrhu v Essenu společně s logem společnosti Trezor Test, s. r. o.
Sortiment cylindrických vložek je zajímavý nejen s ohledem na jeho uplatnění v tzv. „sériovém provedení“, tedy pro jedny dveře (byty apod.), ale také v oblasti tzv. „projektových prodejů“, kdy se tento sortiment dodává v předem stanovené hierarchii klíčů, kterou nazýváme Systém generálního a hlavních klíčů (SGHK). Jako každým rokem jsme zodpověděli velké množství dotazů našich stávajících či potenciálních klientů, kteří do Essenu každým rokem přijíždějí a jejichž počet stále narůstá,“ dodává na konec Radek Jireš.

Více informací na www.winkhaus.cz

Zdroj: TZ Winkhaus, Happy Materials, 27.11.2008

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*