XXI. valná hromada České komory architektů

Akce proběhne 26. dubna v prostorách Fakulty architektury ČVUT (Thákurova 9, Praha 6). Registrace účastníků valné hromady začne v 9:30, samotný program pak startuje v 10:00. Těšit se můžete například na zajímavou diskusi o Strategii a poslání ČKA, kterou bude moderovat Jakub Železný (začátek v 11:45).Pokud by vás zaujal i náš doprovodný program, neváhejte se ho zúčastnit. Pro letošní rok jsme pro členy ČKA, veřejnost i novináře připravili prohlídku Institutu rozvoje a plánování hlavního města Prahy (IPR) a taktéž exkurzi na stavbě nového informačního centra IPR. Akce se koná 25. dubna od 16:00 a provede vás doc. Ing. arch. Roman Koucký, ředitel  Sekce plánování města IPR. Sraz je na recepci  IPR, budova C (vchod z ulice Na Moráni).

Zároveň si vás dovoluji pozvat rovněž na neformální setkání s architekty před valnou hromadou, které se uskuteční v pátek 25. dubna 2014 od 17.00 hodin na vám jistě dobře známé plovoucí galerii (A)VOID (Rašínovo nábřeží, Náplavka, Praha 2).

Vaši účast na valné hromadě či prohlídce IPR prosím potvrďte kolegyni Ivetě Königsmarkové na e-mailu iveta.konigsmarkova@cka.cc.

Pro aktuální informace o akcích ČKA sledujte www.cka.cz nebo Facebook Komory.

Program naleznete ZDE.
tisková zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*