Youtube kanál DÖRKEN CZ

Společnost Dörken, dodavatel hydroizolačních fólií, se v poslední době zaměřila na zpřístupnění podrobných informací o svých produktech a správném způsobu jejich využití prostřednictvím internetových prezentací.

YouTube kanál společnosti DÖRKEN CZ je rozdělen do několika sekcí:
Výrobková videa nabízí animace například použití výrobků DELTA z těsnicího a lepicího programu jak pro vnitřní, tak vnější použití. Vysvětlují zajištění větrotěsnosti, vzduchotěsnosti, napojení a detaily.
Montážní videa z praxe ukazují mimo jiné i názorně pokládku dešti odolného podstřeší DELTA-FOXX PLUS a zakončení nadkrokevní izolace DELTA-MAXX POLAR v okapové hraně.
• V sekci WEBINÁŘE jsou rozebírána témata problematiky šikmých střech. Techničtí poradci společnosti Karel Bulín a Milan Skokan představují řešení, výběr, detaily a další zajímavosti z oblasti šikmých střechy a použití výrobků DELTA®.

Další videa budou postupně  přidávána. V brzké budoucnosti bude představena nová fólie DELTA-MAXX PLUS, připravovány jsou i další novinky.
YouTube / DÖRKEN CZ

Další komunikační platformou je nová facebooková stránka firmy, kde lze sledovat všechny novinky. A všechny informace o produkci firmy Dörken samozřejmě najdete i na obvyklé webové stránce www.doerken.com/cz/.

podle podkladů firmy Dörken


Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*