Ytong Dialog

Letošní Ytong Dialog se koná v první třetině října v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Tématem bude zejména změna po novelizaci 2020, která přináší povinnost stavět domy s téměř nulovou spotřebou. Hosty budou odborníci z řad energetických specialistů, projektanti a stavební inženýři, kteří mají s výstavbou domů podle nových kritérií již praktické zkušenosti. 

Tématu legislativy a jejímu dopadu se bude věnovat Ing. Libor Hrubý z Centra pasivních domů, který se zaměří na návrhy budov v oblasti změn oproti dosavadní praxi. Po stránce splnění těchto norem nabídne řadu postřehů energetický expert Ing. Milan Koukal.

Společnost Xella, výrobce značek Ytong, Silka a Multipor již s předstihem vyvinula několik řešení, která bez potíží splní nové požadavky. Regionální techničtí poradci představí několik ukázek skladby stěn, včetně použití masivní střechy. Součástí jejich prezentací budou také konkrétní reference. Dalším tématem bude i velkoformátová výstavba, kterou na ukázkách letošních staveb z velkoformátových produktů Xella představí Ing. Lucie Šnajdrová. 

Výrazným trendem, který bude expandovat v příštích letech, je digitální plánování BIM ,jemuž se ve spojitosti s produkty Xella bude věnovat Ing.arch. Zdeněk Podlaha.

Termíny a místa konání:
  1. 10. OSTRAVA
  2. 10. BRNO
  8. 10. PRAHA 
10. 10. PLZEŇ

Program je společný pro všechna místa a termíny konání v ČR.
Akce je zařazena do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT i ČKA.
www.ytong-dialog.cz

podle podkladů společnosti Xella CZ

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*