ZAŽÍT MĚSTO JINAK – KOBYLISENÍ

21.9.2013
Sousedská slavnost Zažít město jinak se v Praze koná již po osmé a letos prvně i v Kobylisích. Jste zváni přijít si užít sobotní den, pobavit se, popít a pojíst. Čeká vás pestrý program, do jehož tvorby se můžete aktivně zapojit i vy!


Tento jednodenní pouliční festival se bude konat 21. 9. 2013 na Kobyliském náměstí na parkovišti před Salesiánským divadlem. Cílem je umožnit všem lidem strávit příjemný den v Kobylisích a ukázat, že se zde dá žít naplno a aktivně.

Co bude na programu? Ochutnávání sousedských kulinářských výtvorů, hudební orchestr i quartet, improvizace, mažoretky, taneční vystoupení, aikido show, hry pro děti i dospělé, směnárna oblečení, pití kávy, výměna knih a především příjemné trávení sobotního dne. Prostor k tvorbě hezkého dne máte i vy.

Můžete přinést koláč, či knihy do antikvariátu, zahrát na saxofon, malovat karikatury kolemjdoucích, či nabídnout své pomocné ruce. Možnostem zapojení se meze nekladou. Stačí jen kontaktovat jednoho z organizátorů a své záměry mu svěřit! Přijďte v hojném počtu, těšíme se na Vás!

KDY: 21.9.2013, 10:00-21:00
KDE: Kobyliské náměstí, parkoviště před Salesiánským divadlem
JAK SE TAM DOSTANETE: Přijeďte metrem, tramvají, autobusem či na kole. J Parkování pro auta bude značně omezené.
CENA: ZDARMA
zdroj: organizátoři
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*