Zehnder Group a DuPont spolupracují na vývoji nových radiátorů,

Fotogalerie ke článku (6)

Celá fotogalerie (6)

která by se měla objevit na trhu koncem roku 2009

Zehnder Group a DuPont Building Innovations spolupracují na vývoji netradičních topných těles, která by se měla objevit na trhu koncem roku 2009. Tato spolupráce využívá spojení špičkových znalostí a zkušeností skupiny Zehnder v oblasti výroby, řešení a prodeje radiátorů a univerzálního designu a funkčních a technických vlastností pevného povrchového materiálu DuPontâ?¢ Corian®, který se díky své univerzálnosti a inspirativnosti v oblasti architektury a designu stal celosvětovou „ikonou“ a mezinárodně uznávaným profesionálním i spotřebitelským řešením.


Na základě rozsáhlých zkušebních a výzkumných programů Zehnder Group a DuPont Building Innovations byly stanoveny výkonnostní parametry a výhody materiálu DuPontâ?¢ Corian® v oblasti topení a nastíněny různé vývojové a designové možnosti.


Do povrchového materiálu DuPontâ?¢ Corian® nových radiátorů, vyvíjených Zehnder Group a DuPont Building Innovations, jsou nenápadně zabudovány vyspělé topné prvky při zachování jedinečných estetických a designových vlastností tělesa i dokonalé harmonie se stylovými a funkčními požadavky obytných i komerčních interiérů.

Firma DuPont již řadu let kráčí cestou vývoje a inovací pod heslem „Vyšší přidanou hodnotu do již univerzálního materiálu DuPontâ?¢ Corian®“. Jsme přesvědčeni, že spojení špičkových znalostí vyspělých materiálů společnosti DuPont s vynikajícím know-how skupiny Zehnder v oblasti techniky a tržních principů může ve vývoji radiátorů hrát důležitou roli,“ říká Simon Langlois, ředitel pro rozvoj obchodu pro Evropu, Střední východ a Afriku divize DuPont Building Innovations.


Je pro nás ctí pracovat s takovou světoznámou společností, jako je DuPont. Tato spolupráce je dalším viditelným vyjádřením dlouhodobého inovačního prvenství skupiny Zehnder na trhu špičkových topných těles,“ uvádí Hans-Peter Zehnder, výkonný ředitel Zehnder Group.


Již na začátku společného projektu Zehnder Group a DuPont Building Innovations byl přítomný také italský designér Paolo Schianchi. Tato spolupráce vyústila vývojem radiátoru, jehož části jsou vyrobeny z materiálu DuPontâ?¢ Corian®.

O skupině Zehnder
Skupina Zehnder, vyvíjí, vyrábí a dodává radiátory a komfortní ventilační systémy. Její výrobky se prodávají pod různými známými značkami. (www.zehndergroup.com)

O materiálu DuPontâ?¢ Corian®
DuPontâ?¢ Corian® (www.corian.com), exkluzivní značka a výrobek společnosti DuPont, nachází široké využití v různých oblastech, např. v pohostinství, zdravotnictví, stravování či zařízení veřejných prostor a obchodů, dále v oblasti vybavení domácností, nábytku, osvětlení a dekoračních předmětů. Je to neporézní pevný povrchový materiál, vysoce odolný vůči otěru a skvrnám, který se snadno čistí, renovuje a opravuje. Je k dostání ve více než 100 standardních barvách a dá se libovolně tvarovat.

O společnosti DuPont
Přehled globální nabídky společnosti DuPont v oblasti architektury, interiérového designu a výstavby najdete na adrese <www.buildingonscience.dupont.com>.


Zdroj: TZ DuPontâ?¢ Corian®, Happy Materials, 12.6.2009

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*