Zelené Město II

Developerská společnost DARAMIS GROUP na jaře zahájí výstavbu bytového komplexu Zelené město II, který navazuje na předchozí etapu. V dubnu bude vybrán generální dodavatel stavby. Autorem projektu je ateliér Casua.

Zástavba je koncipována jako soubor 28 samostatných nízkopodlažních bytových domů, doplněný dvěma objekty o jedenácti podlažích. Obytné domy jsou posazeny na svazích mělkého údolí pod vrchem Třešňovky svažujícího se směrem od ulice Spojovací.

Svahy údolí přirozeně dělí výstavbu na dvě části – etapy. Obě etapy nabídnou díky rozdílné orientaci svahů a hlavních výhledů rozdílné koncepty bydlení, nicméně vždy s důrazem na vysokou funkčnost, představovanou především promyšleným řešením vnitřní dispozice bytů, a maximálním propojením interiérů bytů s okolní zelení, zajišťovaným použitím velkých prosklených ploch v hlavních obytných místnostech všech bytů. Výstavba první etapy je hotova a zkolaudována, druhá etapa na ni navazuje.

V druhé etapě celkem vyroste v Prahy 9-Hrdlořezech 13 bytových domů . První čtyři budovy budou hotovy v roce 2015. Nabídnou byty o velikostech 2 + kk až 4 + kk s terasou, balkonem nebo předzahrádkou.
tisková zpráva, StavbawebSouvisející články:


 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*