Dějiny jedné továrny v Plesné

Dějiny jedné továrny v Plesné

(8. 3. 2023) Vernisáž výstavy se bude konat 15. března od 17 hodin v chebské galerii GAVU

 
 
 
 

Dějiny jedné továrny v Plesné

Tato výstava přibližuje historii naší továrny, která jako jedna z mála v západních Čechách přečkala všechny nástrahy 20. století. V rámci vernisáže bude možné setkat se s majitelem Fleysen Filipem Duškem a také s našimi designéry Filipem Mirbauerem a Michalem Strachem.  


Výstava bude otevřena od 16. března do 3. září 2023. Více informací o výstavě najdete na webových stránkách galerie GAVU.

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a