DELTA FÓRUM 2021 Online

DELTA FÓRUM 2021 Online

(7. 4. 2021) Vysílání konference proběhne 20. dubna od 10 hodin

 
 
 
 

DELTA FÓRUM 2021 Online

Společnost DÖRKEN s.r.o si Vás dovoluje pozvat na DELTA® FORUM online 2021 dne 20. 4. 2021 od 10:00 do 12:00.

Představíme Vám sortiment folií DELTA®, novinky a podělíme se o zajímavosti a zkušenosti z praxe.

Registrujte se zde http://azpromo.cz/delta-forum-2021-online-20-4-2021/


Na co se těšit?
Pozvání Karla Bulína a Milana Skokana ze společnosti Dörken přijali vzácní hosté:
Eva Hellerová, expertka a soudní znalkyně, nám poví, jak legislativa ovlivňuje naše profesní životy i zhotovované střechy a na co si dát pozor.
Miroslav Kaliba, na slovo vzatý odborník na navrhování, projektování a koordinaci staveb se s námi podělí o své dlouholeté praktické zkušenosti z realizací všeho druhu.

Ukážeme si inspirativní příklady, kde hrála DELTA® hlavní roli:
Fólie DELTA jsou spolehlivou ochranou staveb od věhlasných světových architektů, které šplhají vysoko k nebi. Stejně dobře ale ochrání i nenápadnou dřevostavbu. A dokonale se hodí i v případě rekonstrukce historické budovy – jak nám ukáže zkušený střechař, Tomáš Florek.

S Milanem Skokanem prolétneme celým systémem DELTA®. Fólie MAXX, FOXX, ALPINA, THERM, spolehlivě ochrání šikmé střechy v jakémkoliv sklonu a typu střešní krytiny. Nadkrokevní zateplovací systém DELTA®-POLAR už jen doplňuje celý technicky unikátní přístup k šikmým střechám.

Karel Bulín nám vysvětlí vlastní filozofii DÖRKEN – proč jsou výrobky DELTA® výjimečné na pohled i na dotek... Posláním DÖRKENU je nejen funkčnost, ale i radost ze spokojeného bydlení, a to při splnění všech technických i energetických nároků dnešní doby.

Zkrátka, DELTA® znamená funkční jednoduchost provedení střešní plochy i všech specifických detailů.

DÖRKEN chrání hodnoty. Šetří energii. Zvyšuje komfort.

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

16. 4. 2021 15:44:03

Re: Praha má plán, jak zlepšit bytovou situaci

Velké fráze plné prázdných slov. Ani jedno o tom, jak se společně s růstem zastavěnosti a zahuštění stavbami zlepší životní prostředí bývalých industriálních ploch, často bez veřejné zeleně, ani jak se vyšší počet obyvatel projeví v přeplnění sítí MHD v době špiček. ani Ň o tom, jak bude ošetřena prostupnost přeplněných vnitřních pražských komunikací i magistrály a spojek a totéž platí o umístění parkovacích a odstavných ploch pro nové rezidenty, když dnes jich až 50% chybí pro ty stávající téměř v celé Praze. Samé plány plné ničeho. Jen byty, a související TI a DI je vedlejší, přitom je základnou pro další rozvíjení osídlení v Praze. Kapacity starých inženýrských sítí, ČOV i zdrojů vody jsou již dnes přetíženy. Významné orgrtanizace zásadní pro denní provoz města, jako je mj. i TSK, jsou bez potřebného počtu kvalifikovaných techniků a takové zajímavé, leč postradatelné organizace jako je IPR , ty mají lidí a schopných přebytek. Co vše se v Praze dělá špatně, na co lidé na Magistrátě absolutně nestačí? Na všechno. Pouze zaměstnanost úředníků pořád zvyšují. Jak hloupé, jak sebevražedné, jak nekompetentní! Pan Hřib celou tuto vážnou roli řídit moudře chod města nezvládá, zrovna jako VŠICHNI JEHO PŘEDCHŮDCI! I v Praze ryba smrdí od hlavy a je jedno, zda jde o vládu nebo Magistrát. Stejní lidé, nezodpovědní, s plnými kapsami peněž za své benefity, ale výsledek jejich činností pro občany je katastrofální.

 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz