DOCK River Watch 2

DOCK River Watch 2

Menclova ulice, Praha

(22. 12. 2017) Ian Bryan Architects

   
 
 
 
 

DOCK River Watch 2

V rámci druhé etapy pražského projektu DOCK River Watch vzniklo ve třech nízkopodlažních bytových domech celkem 72 bytů v dispozicích od 1+kk až po rozhlehlé penthousy. DOCK River Watch je ojedinělý svým architektonickým zpracováním, které je zároveň pohodlné a funkční, využívá přírodní materiály a nabízí vysoký standard bydlení. Domy jsou navrženy tak, aby díky velkým oknům a prostorným balkonům daly co nejvíce vyniknout výhledu na vodní hladinu. Mají expresivní vstupní haly, světelné podhledy na chodbách a v koupelnách. Samozřejmostí je využití inteligentních ovládacích systémů a důraz na design i u detailů.
Rezidenční projekt je zasazen do příjemného prostředí podél dvou slepých ramen Vltavy. Přináší tak možnost zakotvení lodi jen pár metrů od vlastního bytu – součástí rezidence je i marina. Lokalita nabízí také občanskou vybavenost včetně škol, sportovišť a zdravotnických zařízení.

Tisková zpráva

 

Investor: CRESTYL real estate s.r.o
Autor a projekt: Ian Bryan Architects s.r.o. – Ian Bryan, Eduard Trembuľak, Michal Němec, Peter Hričovec, Martin Vojtek, David Hruška, Václav Soukup
Dodavatel: GEMO Olomouc s.r.o.
Náklady: 235 000 000 Kč

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2016

 
 
 
 
50.1056907
14.4651786
DOCK River Watch 2

DOCK River Watch 2
Menclova ulice
Praha

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz