Dostavba obchodního centraFuturum v Hradci Králové zahájena

Dostavba obchodního centraFuturum v Hradci Králové zahájena

(10. 2. 2011) Developerem rozšíření je společnost TK Development, generálním dodavatelem stavby je společnost GEMO Olomouc, architektonický návrh vypracovala firma KRR Architektura.

 
 
 
 

Dostavba obchodního centraFuturum v Hradci Králové zahájena

Developerem rozšíření je společnost TK Development, generálním dodavatelem stavby je společnost GEMO Olomouc, architektonický návrh vypracovala firma KRR Architektura.

Jako první bude dokončena výstavba nového parkovacího domu, jehož 5 podlaží navýší kapacitu parkovacích stání na více než 1300. Po dokončení parkovacího domu bude zahájena druhá fáze, během které dojde k realizaci rozšíření obchodních ploch samotného obchodního centra.
Interiér - současný stav
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Komerční stavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz