Duke Manufacturing

Duke Manufacturing

Zeleneč, Středočeský kraj

(26. 2. 2021) YUAR

   
 
 
 
 

Duke Manufacturing

Montovaná hala většinou představuje utilitární prostor včetně interiéru. Avšak i takové prostory lze definovat jinak a v případě kanceláří pro firmu Duke k transformaci prostoru došlo. Tam, kde se nacházejí kanceláře, jsme se inspirovali tektonikou konstrukce a tu zvolili jako hlavní téma. Vytváří řád a klid. Tektoniku podporuje dvoupatrové otevřené atrium, protnuté spojovacími lávkami. K recepci přicházíme sloupořadím betonového skeletu. Po stranách dispozice jsou vloženy prosklené kostky jednaček, kanceláří a kuchyňky, recepce decentně září na konci této dvorany. Kanceláře jsou usazeny v prvním patře v otevřené dispozici mezi jednací boxy a box kuchyně.

 
Materiálově se uplatňuje beton konstrukcí, sklo, kov. Změkčení přináší svěšené panely Heradesign nad pracovišti, koberce a mobiliář. Firma se věnuje distribuci produktů pro gastronomii. Věříme, že kanceláře budou dobře sloužit, stejně jako gastro zařízení v kuchyni.

Autorská zpráva

Autor: Lukáš Janáč

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Dokončení

2018

 
 
 
 
50.1336212
14.6607051
Duke Manufacturing

Duke Manufacturing
Zeleneč, Středočeský kraj

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz