Elegance, kvalita, úspora a zelená elektřina v jednom. Se střechami Lindab nemusíte dělat kompromisy

Elegance, kvalita, úspora a zelená elektřina v jednom. Se střechami Lindab nemusíte dělat kompromisy

(24. 3. 2023) Lindab SolarRoof - komplexní řešení za dostupnou cenu

   
 
 
 
 

Elegance, kvalita, úspora a zelená elektřina v jednom. Se střechami Lindab nemusíte dělat kompromisy

Z vysokých cen energií a stavebních materiálů má těžkou hlavu v současnosti asi každý, kdo zvažuje výstavbu nového domu nebo se odhodlá do jeho rekonstrukce. Pokud hraje roli i odpovědný přístup k životnímu prostředí, nemusí jít o snadné rozhodování. Jako jedno z dostupných a funkčních řešení se při stavbě či rekonstrukci nabízí moderní střechy Lindab s integrovanými solárními panely elegantního střihu.


Majitele rodinných domů může vzhled tradičních solárních panelů od využití své střechy k výrobě elektřiny z obnovitelného zdroje odradit. Proto přišel Lindab s vlastním řešením spojujícím moderní a funkční design s přidanou hodnotou zelené elektřiny, která zmírňuje dopady své výroby na změnu klimatu. Systém Lindab SolarRoof kombinuje střechy z vysoce kvalitního plechu ve skandinávském stylu s účinnými integrovanými solárními panely. Výsledkem je technicky, a bez vizuálně rušivých prvků, dobře vypadající střecha vyrábějící čistou elektřinu. 

Komplexní řešení za dostupnou cenu
Při rekonstrukci střechy i výstavbě nového domu je Lindab SolarRoof také cenově dostupnou alternativou. Volba tohoto systému ušetří materiál, čas montáže a v důsledku celkové finanční náklady. Ty jsou, vzhledem k očekávaným úsporám z výroby elektrické energie přímo na střeše vlastního domu, minimální. Benefitem Lindab SolarRoof je v neposlední řadě energetická bezpečnost a samostatnost.

Výroba elektřiny v reálném čase
Spolu s Lindab SolarRoof získá vlastník domu uživatelsky příjemnou a jednoduchou aplikaci, která v reálném čase umožňuje sledovat výrobu zelené elektřiny na úrovni jednotlivých solárních panelů. Aplikace funguje na mobilním telefonu, počítači i tabletu. Výrobu elektřiny lze jednoduše sledovat i ve vztahu k finančním úsporám. Aplikaci je navíc možné uzpůsobit na míru a potřebám majitele domu.

Švédská kvalita 
Výrobky Lindab charakterizuje inovativnost a nadčasovost. Navrhují a vyvíjí je odborníci ve Švédsku, kteří představují špičku v oblasti vývoje stavebních technologií a designu. Střechy Lindab jsou vyráběné ze švédského ocelového plechu, jehož kvalita je daná nejen tradicí, ale i neustálým testováním a vylepšováním.

Jak pořídit Lindab SolarRoof, nebo se jen dozvědět více o komplexním řešení střechy se solárními integrovanými panely, může každý zjistit na www.lindabstrechy.cz.

Nadčasový střešní profil Lindab SRP Click 
Lindab SolarRoof obsahuje kvalitní střešní krytinu Lindab SRP Click s moderní povrchovou úpravou a integrované solární panely. Vyznačuje se nadčasovostí, vysokou odolností testovanou v severských klimatických podmínkách a minimálními požadavky na údržbu.

Integrované solární prvky
Střešní profil Lindab je dodávaný již s integrovanými solárními panely, které spolu s dalšími prvky vytvářejí plně funkční solární systém.Lindab využívá solární články, které mají tloušťku panelu pouze 2 mm. K nadstandardním službám Lindab patří také prodloužená záruka až 25 let.

podle podkladů společnosti Lindab

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a