Fakulta stavební ČVUT otevírá dveře zájemcům o studium

Fakulta stavební ČVUT otevírá dveře zájemcům o studium

(22. 10. 2013) Fakulta stavební Českého vysokého učení technického v Praze pořádá ve středu 23. října den otevřených dveří. Návštěvníci mohou nahlédnout pod pokličku studia každého oboru, prohlédnout si konkrétní studentské práce a navštívit prostory určené pro studium a výzkumnou práci. Den otevřených dveří se koná v dejvickém kampusu (Thákurova 7, Praha 6) od 9.30 do 15.00 hodin. 

 
 
 
 

Fakulta stavební ČVUT otevírá dveře zájemcům o studium

Fakulta stavební Českého vysokého učení technického v Praze pořádá ve středu 23. října den otevřených dveří. Návštěvníci mohou nahlédnout pod pokličku studia každého oboru, prohlédnout si konkrétní studentské práce a navštívit prostory určené pro studium a výzkumnou práci. Den otevřených dveří se koná v dejvickém kampusu (Thákurova 7, Praha 6) od 9.30 do 15.00 hodin. 


Program dne otevřených dveří nabídne informace o přijímacím řízení, formě a možnostech studia. Fakulta současně představí nový bakalářský studijní program Stavitelství. Návštěvníci se setkají s pedagogy a studenty fakulty, kteří osobně představí jednotlivé obory.

„Fakulta má špičkové vybavení, nabízí studentům kvalitní a příjemné zázemí a v neposlední řadě se studentům věnují akademičtí pracovníci, kteří jsou experty ve svém oboru a jsou mezinárodně uznávanými odborníky. V rámci dne otevřených dveří zpřístupníme maximum laboratoří, aby se každý mohl přesvědčit o kvalitě zázemí pro studium. Věříme, že čas investovaný do návštěvy fakulty bude pro každého cenným zdrojem informací pro klíčové rozhodování o profesní budoucnosti,“ uvádí děkanka fakulty profesorka Alena Kohoutková.

Návštěvníci uvidí, jakým způsobem vědečtí pracovníci a studenti využívají nejrůznější laboratoře, například laboratoře Experimentální centra, Centrum nanotechnologií ve stavebnictví, Silniční laboratoře, Mikrobiologickou laboratoř nebo Vodohospodářské experimentální centrum. V průběhu dne bude otevřena modelovna v Ateliéru D, zpřístupněna PC učebna a kreslírna oboru Architektura a stavitelství. Zpřístupněna bude také pedologická laboratoř. Moderní metody v oboru představí laboratoř fotogrammetrie a laboratoř katedry vyšší geodézie.

Program dne je možné najít na http://www.fsv.cvut.cz/
tisková zpráva
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Škola, věda

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz