FLOWBOX představuje unikátní technickou vyspělost budov v projektu Corso Řevnice

FLOWBOX představuje unikátní technickou vyspělost budov v projektu Corso Řevnice

(25. 9. 2020) Platforma integrovala veškeré technologie a vybavení objektu do jediného systému

   
 
 
 
 

FLOWBOX představuje unikátní technickou vyspělost budov v projektu Corso Řevnice

Realizovaný projekt CORSO Řevnice zahrnuje komplex pěti bytových domů s celkem cca 50 byty, jenž je doplněn o komerčně využívané prostory pro obchody, restaurace, bar, kanceláře, hotel a pivovar, coworkingové centrum a další navazující části spojené s obytným komplexem (pěší zóna, vodní fontány a kašny, veřejné osvětlení, garáže).

Požadavkem investora bylo nasazení platformy, která by poskytla páteřní infrastrukturu a integrovala veškeré technologie a vybavení objektu do jediného systému pro jednoduchý monitoring a efektivní řízení. Řešení od společnosti FLOWBOX splnilo přání investora a navíc přineslo úspory energií plynoucí z propojeného řízení technologií (útlum v době nepřítomnosti, propojené řízení vytápění a vzduchotechniky s klimatizací, neustálý dohled a preventivní údržbu provozu).

Součástí projektu bylo také řízení veřejného biodynamického osvětlení pěší zóny v rezidenční oblasti.

FLOWBOX nabízí také pohodlí a jednoduchou správu technologií uživatelům nebo vlastníkům bytů, Standardem je integrovaný přístupový systém, který prostřednictvím videotelefonu v každém bytě umožňuje komunikaci s dveřním vchodovým systémem. Každá bytová jednotka je dále vybavena infrastrukturou pro volitelné rozšíření o měření spotřeb energií a regulaci (vytápění, stínicí technika, osvětlení apod.).

Aplikace FLOWBOX je přístupná přímo na displeji videotelefonu, nebo přes webový prohlížeč či přes mobilní aplikaci podporující IOS i Android. Řada bytů plně využívá možnosti systému FLOWBOX.

V případě zájmu o spolupráci neváhejte Flowbox kontaktovat www.flowbox.com.
 
Článek byl publikován v časopise Stavba č. 3/2020

Čtěte také: 
Corso Pod Lipami - představení projektu


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz