H-Park – druhá fáze

H-Park – druhá fáze

(13. 7. 2020) Autorem architektonického provedení je kancelář Schindler Seko architekti

   
 
 
 
 

H-Park – druhá fáze

Obchodní prostory v lokalitě brněnského H-Parku se rozšiřují, nová stavba nabídne moderní prostory pro showroomy, kanceláře i sklady
Lokalita H-Park v městské části Brno-Střed od července podstatně navýší své kapacity. Dokončuje se zde výstavba zcela nové části areálu, díky které bude k dispozici dalších 4000 m2 obchodní plochy. Nová budova nabídne zajímavě řešené flexibilní prostory, ve kterých bude možné zařídit showroomy
či kanceláře. Vznikne zde až deset obchodních jednotek o minimální ploše 250 m2, které se variabilně upravují podle potřeb a preferencí uživatelů. Raiffeisen - Leasing novostavbou úspěšně navazuje na první fázi H-Parku, kterou před třemi lety prodal Raiffeisen realitnímu fondu. Dalším přínosem dostavby jsou i nová parkovací místa.

Autorem architektonického provedení druhé fáze H-Parku je kancelář Schindler Seko architekti. Nově vybudované kapacity nadále respektují světelně i konstrukčně velkorysé a komfortní parametry typické pro celou obchodní plochu. H-Park je i díky zajímavému architektonickému řešení a krátké dojezdové vzdálenosti od centra města ideálním prostorem pro prodejny ateliérového či butikového typu, moderní kanceláře či výhodně umístěné sklady.

Druhou fázi výstavby H-Parku financuje a realizuje společnost Raiffeisen - Leasing, která se na oblast nebankovního financování komerčních nemovitostí specializuje. Vloni měla mezi českými nebankovními společnostmi 51% podíl v tomto segmentu. K dřívějším úspěšným nemovitostním projektům
Raiffeisen - Leasing patří například budova Rakouského gymnázia v Praze nebo rezidenční projekt Bydlení Studentská v Plzni. Raiffeisen - Leasing financoval a realizoval i výstavbu první fáze H-Parku.

Projekt 1. fáze H-Park na stránkách ateliéru Schindler Seko architekti
tisková zpráva, Stavbaweb

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Komerční stavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz