HELUZ hledá fotku, která zastíní všechny ostatní

HELUZ hledá fotku, která zastíní všechny ostatní

(22. 5. 2020) Výrobce nosných žaluziových a roletových překladů vyhlásil ke Dni stínicí techniky soutěž

 
 
 
 

HELUZ hledá fotku, která zastíní všechny ostatní

Společnost HELUZ opět hledá fotku, která „zastíní všechny ostatní.“ Ke Dni stínicí techniky (16. května) vyhlásila soutěž Vyfoť stín, tentokrát o chladicí box Fresh Compact. HELUZ letos představil už druhou generaci nosných žaluziových a roletových překladů: PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má vnitřní schránku s integrovanou tepelnou izolací, kterou lze postupně vyjímat a do schránky umístit libovolnou venkovní stínicí techniku. HELUZ se loni stal prvním výrobcem stavebních systémů u nás, který byl přijat za člena Svazu podnikatelů ve stínicí technice (SPST).

Soutěž vyfoť stín 2020 o chladicí box
Objektivy soutěže chtivých fotografů by se měly zaměřit na „stín“ v jeho mnoha podobách. Kreativitě se meze nekladou, jen je třeba se na stránkách soutěže https://www.heluz.cz/cs/soutez-vyfot-stin-2020 zaregistrovat a fotku zaslat prostřednictvím formuláře do 15. června 2020. Odborná porota vybere nejlepší dílko, které bude oceněno chladicím boxem Fresh Compact.

PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný je univerzálním řešením
Nový PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný je určen pro umístění venkovních žaluzií, rolet či screenů. Vnitřní prostor překladu je variabilní – integrovaná tepelná izolace je po dílech vyjímatelná podle zvoleného typu venkovního stínění nebo může prostor zůstat z výroby vyplněný izolantem. PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný je tedy univerzálním řešením a stavebník si nemusí předem lámat hlavu, zda bude chtít instalovat stínění či nikoli. PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný dodržuje jednotný modulový systém hrubé stavby z broušených cihel HELUZ a je určen pro jednovrstvé konstrukce. Je plně skrytý pod omítkou, přizpůsoben pro elektrické ovládání a lze ho instalovat i pro vyšší okna až do rozměru 2,5 m, tedy třeba i pro balkonové dveře.

Variabilita vnitřního prostoru je jednou z uživatelsky nejzajímavějších výhod nového PŘEKLADU HELUZ FAMILY 3in1 nosný. Zatímco rolety jsou srolované a kazeta s nimi potřebuje prostor víceméně čtvercového průřezu, žaluzie jsou lamely na sebe poskládané a schránka na ně má obvykle menší obdélníkový průřez. Proto je důležité, že lze izolant vytahovat po dílech v závislosti na zvolené variantě stínění.

podle podkladů společnosti HELUZ Cihlářský průmysl

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz