Horský penzión vo Vasiľove

Horský penzión vo Vasiľove

(16. 6. 2016) StudioTOLICCI

   
 
 
 
 

Horský penzión vo Vasiľove

V návrhu je použitých množstvo prírodných prvkov – drevený nábytok, prírodný kameň, tri odtiene masívneho dreva, drevené obloženia stien. Kuchyňa je navrhnutá v čistých líniách s centrálnym barom, v jedálenskej časti prevažujú drevené prvky.
Na spodnom podlaží je vytvorený spoločenský priestor, oddelený od ostatnej časti závesom. Na druhom podlaží sú apartmány určené na spanie s prislúchajúcimi kúpeľňami. V apartmánoch sme použili rovnaké obklady aj materiály, aby sme tak celé podlažie prepojili. Zároveň tu však nájdeme aj kontrasty, ktoré si žiadal klient v podobe obkladu, dekoračnej stierky s perleťovými odleskami či medených doplnkov. V projekte išlo o zladenie množstva drevených dekorov rozličných odtieňov a štruktúr a vytvorenie rodinnej atmosféry s puncom luxusu.
Autorská zpráva

Autoři: Mgr. art. Alexandra Petrenčík a Ing. Tomáš Belica, studio TOLICCI

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Dokončení

2015

Komentáře ke článku

 
 
 
 

27. 9. 2023 22:59:18. Spolehlivá nabídka půjčky. Šárka Vizinová

 
 
 
 

27. 9. 2023 22:59:18. Spolehlivá nabídka půjčky. Šárka Vizinová

  Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete peníze na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnáni nebo podnikáte, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nepříjemný záznam v registru dluhů, kterého se jen tak nezbavíte? V každém případě vám mohu s vaším příjmem půjčit, kolik chcete. Požádejte o skvělé nebankovní financování za výhodných podmínek. Napište mi: sarkavizinova48@gmail.com

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz