Interiér RD – Vysoká nad Labem

Interiér RD – Vysoká nad Labem

(27. 7. 2022) Gebas atelier

   
 
 
 
 

Interiér RD – Vysoká nad Labem

Vysoká nad Labem, kde se dům nachází, je od Hradce Králové vzdálená jen několik kilometrů, přesto zde majitel našel vytoužené klidné místo k bydlení.

Hlavním vchodem přes zádveří se vstupuje do chodby, která působí moderním a příjemným dojmem. Z chodby se můžete vydat do pracovny, posilovny nebo ložnice. Hlavní rekonstrukcí a předmětem spolupráce s našimi architekty byla již zmíněná chodba, kuchyně propojená s obývacím pokojem a relaxační místnost.

Dominantou kuchyně a jedním z hlavních požadavků majitele byl „ostrůvek" na vaření, který zároveň slouží jako pracovní plocha s úložným prostorem a vinotékou. Doplňky jsou laděny do černé, šedé a tyrkysové barvy.

Z kuchyně je přímý vstup na terasu, která v zimním období slouží jako zimní zahrada. Kuchyň a chodbu lze oddělit černými posuvnými skleněnými dveřmi.

Celý interiér vychází z kombinace dřeva a kovu. Celkový moderní ráz interiéru podtrhnou cihlové obklady. Výraznými doplňky jsou také světla a úchytky na dveřích.

Do budoucna je v plánu úprava zahrady a zahradního jezírka.

Autorská zpráva
Foto: Hana Hrdinová

Architekt: Ing. arch. Miroslav Gebas
Rok realizace: 2019

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rodinné domy

Dokončení

2019

Komentáře ke článku

 
 
 
 

27. 7. 2022 14:20:44. Re: Interiér RD – Vysoká nad Labem. Kat

9. 9. 2022 19:11:38. ŘEŠENÍ PRO FINANČNÍ PROBLÉMY. Roller

 
 
 
 

27. 7. 2022 14:20:44. Re: Interiér RD – Vysoká nad Labem. Kat

  Uf... tak to si děláte srandu

9. 9. 2022 19:11:38. ŘEŠENÍ PRO FINANČNÍ PROBLÉMY. Roller

  ŘEŠENÍ PRO FINANČNÍ PROBLÉMY.

Pro váš dům, Pro vaši firmu, Chcete - li koupit auto, Chcete - li koupit motocykl, Chcete - li vytvořit vlastní firmu, Pro vaše osobní potřeby nepochybujte. Nabízím osobní půjčky od 40 000 Kč do 30 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 3%. Nezáleží na výši. Ve své žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete uplatnit, a datum splacení. Napište nám své osobní půjčky e - mailem: Rollerdominika@gmail.com
Whatsapp: +420702455380

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz