IV. CENA BOHUSLAVA FUCHSE - zimní semestr 2012/2013

IV. CENA BOHUSLAVA FUCHSE - zimní semestr 2012/2013

(8. 1. 2013) Tradiční soutěž studentských projektů zavítá na brněnskou Fakultu architektury již 10. ledna 2013.  Ateliérové práce vystavené v prostorách fakulty hodnotí porota složená z uznávaných osobností a studentů - laureátů minulého kola. Účast přislíbili Ing.arch. Petr Hurník, Ing.arch.  Markéta Cajthamlová a doc. Ing.arch. Zdeněk Jiran. Tři vítězné práce budou vyhlášeny během slavnostního večera v atriu rektorátu VUT v Brně na Antonínské 548/1.
Jste srdečně zváni.
Více na: sofa.fa.vutbr.cz

 
 
 
 

IV. CENA BOHUSLAVA FUCHSE - zimní semestr 2012/2013

Tradiční soutěž studentských projektů zavítá na brněnskou Fakultu architektury již 10. ledna 2013.  Ateliérové práce vystavené v prostorách fakulty hodnotí porota složená z uznávaných osobností a studentů - laureátů minulého kola. Účast přislíbili Ing.arch. Petr Hurník, Ing.arch.  Markéta Cajthamlová a doc. Ing.arch. Zdeněk Jiran. Tři vítězné práce budou vyhlášeny během slavnostního večera v atriu rektorátu VUT v Brně na Antonínské 548/1.
Jste srdečně zváni.
Více na: sofa.fa.vutbr.cz


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz