Ještěd f kleci na Fakultě umění a architektury TU v Liberci

Ještěd f kleci na Fakultě umění a architektury TU v Liberci

(24. 1. 2012) Ještěd f kleci (JFK) je organizován studenty pro studenty. Klade si za cíl přinést vnější nezávislý pohled na studentské práce, jednotlivé ateliéry a úroveň školy.
Hodnocení poroty a vyhlášení výsledků proběhne 25.1.2012 v ateliéru F Fakulty umění a architektury TUL
 

 
 
 
 

Ještěd f kleci na Fakultě umění a architektury TU v Liberci

Ještěd f kleci (JFK) je organizován studenty pro studenty. Klade si za cíl přinést vnější nezávislý pohled na studentské práce, jednotlivé ateliéry a úroveň školy.
Hodnocení poroty a vyhlášení výsledků proběhne 25.1.2012 v ateliéru F Fakulty umění a architektury TUL
 

Projekty hodnotí uznávaní architekti převážně domácí scény. Předsedy minulých ročníků byli: JFK â??0 - profesorka Helena Jiskrová, JFK â??1 - profesor Martin Rajniš, JFK â??2 profesor Miroslav Masák, JFK â??3 architekt John Eisler, JFK â??4 architekt Tomáš Pilař, JFK â??5 architekt Osamu Okamura, JFK â??6 teoretička architektury Mária Topolčanská.

Účast v porotě tento ročník zatím přislíbili:
Ing. arch. Luděk Rýzner- OK PLAN
Petr Volf- publicista HN, Reflex
Mga. Viktor Vlach- Under- construction
Ing. arch. MgA. Milena Kubiszová- Skvadra
Ing. arch. Lukáš Brom- The builders

Více informací o soutěži naleznete na http://jestedfkleci.cz/

 

Za studenty FUA TUL Vendula Urbanová a Boris Kaňka, studenti 4. ročníku bakalářského studia

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

19. 2. 2020 11:04:39

Re: Re: Pankrác.

Je nyní 6141.

18. 2. 2020 22:08:26

Re: Žaloba ombudsmanky kvůli Šantovce Tower

Druhá největší městská památková rezervace Olomouc má pro svoji ochranu vyhlášené ochranné pásmo, které ale nic nechrání - chybí v něm totiž výrok... Magistrátní památkáři si tak flexibilně vymýšlejí podmínky ochrany či neochrany jak se jim zamane a jak kdo přitlačí. A nemohou si to vynachválit: v památkově identickém území sem tam zamítnou nadstavbu rodinného domu a sem tam „pustí“ 22 patrový mrakodrap, jak je vidět. Dovolím si prognózu: dojemná shoda mezi špičkami už několikáté olomoucké politické garnitury a úředníky magistrátu už prošla mnohokrát ohněm, a je na ni 100% spolehnutí. Jen pro připomenutí: 3-letá nečinnost magistrátu při soudem nařízené nápravě zrušené části územního plánu a při nevyhlášení dílčí stavební uzávěry, kladné stanovisko šéfky magistrátních památkářů (na třetí pokus) poté co ho 2x zrušil nadřízený orgán. A abych nezapomněla na „zásluhy“ jednoho z největších malých mužů Olomouce – ministra kultury Staňka, který tak dlouho odkládal jednoznačné rozhodnutí svého ministerstva k této cause, až ho pro jistotu raději vůbec nestihl udělat. Nebojte. Klapne to, A když bude nejhůř, pan Křeček není paní Šabatová. Šantovka Tower bude! A protože žijeme v právní státě, který garantuje rovnost šancí a předvídatelnost práva, po Šantovka Tower začnou v prstenci ochranného pásma kolem Městské památkové rezervace vyrůstat další a další a hanácké mrakodrápky. Magistrát totiž už nebude moci otočit na obrtlíku a další stavby nepovolit. Protože precedent je precedent, tak proč toho nevyužít? Byty v oblacích, z jejichž oken se při nedělním vepřo-zelo-knedlo a lahváči budete moci dívat na barokní skvosty hluboko pod vámi…No řekněte: kdo to má? Myslíte, že bude o zájemce nouze? A město Olomouc konečně prolomí svoji provinciálnost, konečně prorazí a stane se urbanistickou raritou Evropy. Ne kvůli už dávnou okoukanému historickému jádru, ale kvůli náhrdelníků „Nabob“ Towerů kolem něj.

18. 2. 2020 13:03:55

Re: Chata u jezera

siuper

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz