Kadeřnictví

Kadeřnictví

Pellicova ulice, Brno

(24. 4. 2020) Archfactory

   
 
 
 
 

Kadeřnictví

Jedna místnost s vysokým stropem a pohledovým betonem, do které jsme měli navrhnout kadeřnictví. Místnost jsme rozdělili na čekárnu s recepcí, dvě pracovní místa, mycí zónu a přípravnu barev s kuchyňkou. Pro tolik funkcí na malé ploše bylo potřeba vytvořit prostorově úsporné řešení nábytku. Proto jsme navrhli zavěšené pracovní stanice s obrovskými zrcadly, za nimiž prochází po celé stěně police v bílém lesku. Recepční pult spojený s úložným prostorem navazuje na výrazný prvek schodiště, vytvarován je do půloblouku. Barevné a materiálové řešení reflektovalo již vypracovaný grafický návrh loga, tedy kombinace modré a dubového dřeva.
Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2015

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz