Kadeřnictví Michal Kvapil

Kadeřnictví Michal Kvapil

Jakoubka ze Stříbra 781/124, Olomouc

(24. 1. 2018) Petra Gajdová

   
 
 
 
 

Kadeřnictví Michal Kvapil

Mladý kadeřník koupil obchodní prostor v developerském projektu v Olomouci. Požadavkem bylo vytvořit moderní interiér kadeřnictví se všemi náležitostmi - sociální zařízení, čekárna, šatna, mycí zóna, úložné prostory, prodej doplňků a samozřejmě kadeřnická křesla.  K prostoru jsme přistoupili se snahou omezit investice do stavebních zásahů. Vytvořili jsme nutné zázemí, ale ponechali surový betonový strop. Pracovali jsme s osvětlením, ale vyhnuli se dělení prostoru pevnými příčkami a minimalizací dveří ve prospěch nábytku. Místnosti vévodí nábytková stěna, která v sobě integruje recepci, zázemí pro kadeřníky i zákaznice a odděluje vstup na sociální zařízení.  Šedé plochy betonu a vinylové podlahy doplnil dřevodekor dubu a již samozřejmá bílá barva.

Autorská zpráva
Foto: Martin Cenkl


Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2013

 
 
 
 
49.5819095
17.2567368
Kadeřnictví Michal Kvapil

Kadeřnictví Michal Kvapil
Jakoubka ze Stříbra 781/124
Olomouc

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz