Kanceláře LETLED v Kyjevě

Kanceláře LETLED v Kyjevě

(22. 9. 2016) Velkoformátové dlaždice si designéři vybrali u české značky RAKO.

   
 
 
 
 

Kanceláře LETLED v Kyjevě

V duchu nenápadné, ale přesto čitelné důslednosti byly realizovány nové kanceláře společnosti LETLED, která se zabývá technickým osvětlením. Designéři z kyjevského studia ZOOI se pokusili vytvořit reprezentativní a zároveň působivý interiér. Minimalistický otevřený prostor s barevně jasně odlišenými zónami a industriálním nádechem umožňuje okamžitou změnu dispozic dle účelu – ze společného „open-space“ prostoru může být uzavřená přednášková místnost, dokonce s možností promítání přímo na stěny.

Nové kanceláře splňují dva účely - jednak reprezentativní, kdy se zde konají schůzky se zákazníky, a jednak jsou místem pro práci managementu. Podle závazného brand-booku společnosti LETLED vytvořili designéři studia ZOOI tři ostře oddělené barevné zóny: jednací červenou, odpočinkovou modrou a zelenou s kuchyní. Modrý modul s měkkými křesly plní kromě funkce zóny odpočinku i funkci šatny. Kuchyně zcela uzavřeného typu je realizována v lakonickém stylu, který odpovídá jejímu účelu a stylu celého objektu. V kuchyni se nachází pracovní deska pro přípravu a servírování. Tento prvek je ukryt za posunovacími přepážkami. Nápis LETS EAT na stěně graficky odpovídá první trojicí svých písmen logu společnosti a odlehčuje tak atmosféru.

Hladké materiály a barevné plochy doplňují stropy s lehce industriálním vzhledem a podlaha připomínající udusanou hlínu. Velkoformátové dlaždice 60 x 60 cm si designéři vybrali u české značky RAKO. Série Clay zahrnuje kalibrované glazované slinuté dlaždice s jemným matným reliéfem a možností výběru z teplé a studené barevné řady ve formátech 30 x 60 a 60 x 60 cm. Doplňující dekorací a funkčními doplňky může být dekor 30 x 60 cm s drážkami, řezaná mozaika s dílky 5 x 5 cm, schodovka a sokl ve všech šesti nabízených barvách.

Open-space i uzavřený sál
Při navrhování interiéru přednáškového sálu umožnili designéři změnu dispozic prostoru podle aktuálního účelu. Stěna, která odděluje sál od jedné z pracovních zón, je vytvořena z mobilních prvků, které zároveň plní roli prezentačních panelů. V případě potřeby stačí otočit panely k účastníkům širokou stranou a vytvoří se uzavřený prostor. Pokud panely otočíte k účastníkům zadní bílou stranou, pak plní roli promítacích pláten pro přenos z projektorů. Open-space může být součástí společného prostoru nebo se stát oddělenou samostatnou přednáškovou místností.

Velká část nábytku a veškeré úložné systémy tohoto kancelářského interiéru byly navrženy studiem ZOOI. Za povšimnutí stojí i zajímavé lampičky, které se nacházejí nad pracovními stoly, které podtrhují celkový styl a koncept.   

---
Export RAKO: 65 zemí 5 kontinentů
Společnosti LASSELSBERGER, s.r.o. se v roce 2015 podařilo prodat téměř 28 mil. m² keramických obkladů a dlažeb, přičemž více než 2/3 celkové produkce odešlo na export, v tuzemsku zůstala méně než 1/3 obkladů. Evropa se pro značku RAKO vyvinula v silný a trvale se rozvíjející exportní trh. Německo a Rakousko stejně jako Francie, státy Beneluxu, Skandinávie, ale i Slovensko již dlouhá léta patří, z hlediska prodeje, k nejdůležitějším oblastem. V loňském roce jsme dodali naše výrobky do 65 zemí 5 kontinentů. 

tisková zpráva

Doplněno Stavbaweb:
Projekt na stránkách autorů najdete ZDE.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

  Výrobci/dodavatelé

Adelova 2549/1

320 00 Plzeň

Telefon +420 800 303 333

info@rako.cz

http://www.rako.cz

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz