Karlín Hall Revival

Karlín Hall Revival

(15. 12. 2010) Praha 13. 12 2010 – Jeden z předních pražských developerů, Karlín Group Serge Borensteina uzavřel v uplynulých dnech se Zdeňkem Bakalou smlouvu o prodeji bývalých průmyslových objektů, známých jako Karlínská hala a Šípkárna.

 
 
 
 

Karlín Hall Revival

Praha 13. 12 2010 – Jeden z předních pražských developerů, Karlín Group Serge Borensteina uzavřel v uplynulých dnech se Zdeňkem Bakalou smlouvu o prodeji bývalých průmyslových objektů, známých jako Karlínská hala a Šípkárna.

Jde o prodej nejvýznamnějších historických průmyslových objektů v Karlíně v Praze 8. Jednání za Karlín Group vedl Serge Borenstein a Bessel Kok jménem Zdeňka Bakaly. Společnost Karlín Group bude se Zdeňkem Bakalou spolupracovat na rekonstrukci těchto objektů jako manager projektu, a využije tak své rozsáhlé zkušenosti s rozvojem oblasti Karlína. Realizace plánované přestavby by měla být zahájena co nejdříve a výsledkem by mělo být 17 000 m2 administrativních ploch, včetně konferenčních prostor. Revitalizované průmyslové haly by se měly v budoucnu stát sídlem mimo jiné vydavatelství Economia a Luxury Brand Management Group. Architektonická přeměna hal bude svěřena ateliéru architekta Ricardo Bofillla. Bofill již v Karlíně společně s Karlín Group realizoval celou řadu úspěšných projektů.

„Bude nám potěšením spolupracovat na tak zajímavém a náročném projektu“, říká Serge Borenstein.

Rekonstrukce Karlínských hal propojí celkovou revitalizaci bloku mezi ulicemi Thámova, Pernerova a Šaldova, realizovanou společností Karlín Group, a vytvoří paralelu nového administrativního complexu Corso Karlín, Corso IIA a B, vše v bezprostřední blízkosti stanice metra. Dokončení rekonstrukce Karlínské Haly a Šípkárny je plánováno v polovině roku 2012.


Tisková zpráva Karlín Group

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o.