Knauf Vermiplaster zabezpečí stavbu proti požáru

Knauf Vermiplaster zabezpečí stavbu proti požáru

(7. 10. 2019) Podívejte se jakým způsobem se aplikuje

 
 
 
 

Knauf Vermiplaster zabezpečí stavbu proti požáru

Nehořlavá sádrová omítka Vermiplaster plní funkci pasivní protipožární ochrany ocelových, plechových a betonových vnitřních konstrukcí. Nově s ní lze chránit i CFRP lamely. Je určena pro pasivní požární ochranu podkladů. Omítka je nehořlavá s požární odolností 30–180 minut. Skutečná hodnota je dána aplikovanou tloušťkou omítky. Maximální tloušťka aplikace Vermiplasteru v jednom kroku je 22 mm, ve dvou krocích 40 mm, ve třech 60 mm a ve čtyřech 80 mm. Nikdy by se nemělo stát, že další krok se aplikuje až druhý den. Dochází tím ke snížení přilnavosti jednotlivých vrstev.

Podívejte se jakým způsobem se aplikuje.
podle podkladů společnosti KNAUF Praha


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.