Komplex administrativních budov Argentinská hvězda

Komplex administrativních budov Argentinská hvězda

(27. 3. 2012) Stavba na spojnici ulic Argentinská, Tusarova a Jateční má nabídnout k pronájmu až 28.000 čtverečních metrů kanceláří. V suterénu budou k dispozici parkovací stání pro 400 vozidel. Do nové administrativní stavby láká PPF radnici Prahy 7, která aktuálně řeší, kde bude mít nové sídlo. Autorem návrhu je ateliér CMC architects (doplněno Stavbaweb).

 
 
 
 

Komplex administrativních budov Argentinská hvězda

Stavba na spojnici ulic Argentinská, Tusarova a Jateční má nabídnout k pronájmu až 28.000 čtverečních metrů kanceláří. V suterénu budou k dispozici parkovací stání pro 400 vozidel. Do nové administrativní stavby láká PPF radnici Prahy 7, která aktuálně řeší, kde bude mít nové sídlo. Autorem návrhu je ateliér CMC architects (doplněno Stavbaweb).

Argentinská hvězda, budovy A, C (1. fáze výstavby)
PPF Real Estate začne letos stavět v Praze 7 Argentinskou hvězdu

Skupina PPF Real Estate chce ještě letos začít stavět v Praze 7 kancelářskou budovu s názvem Argentinská hvězda. Dokončení projektu plánuje na rok 2014. Oznámila to firma. Výši investice PPF nesdělila.
Do nové administrativní stavby láká PPF radnici Prahy 7, která aktuálně řeší, kde bude mít nové sídlo. "Stavbu zahájíme nezávisle na rozhodnutí radnice Prahy 7. Ačkoli naše nabídka zatím zůstává v platnosti, PPF Real Estate se současně rozhodla zahájit jednání i s jinými budoucími nájemci a nevázat zahájení stavby na rozhodování Městské části Praha 7," uvedl Martin Tuček, investiční ředitel PPF Real Estate zodpovědný za projekt.

Návrh naleznete zde: fáze 1 a fáze 2  (doplněno Stavbaweb).

Kromě Prahy 7 připravuje společnost také výstavbu víceúčelové budovy s plochou 18.000 metrů čtverečních v Praze-Dejvicích na Vítězném náměstí. V rumunské Bukurešti firma plánuje obří kancelářský komplex s užitnou plochou 91.000 metrů čtverečních. Ještě větší kancelářský projekt čítající 430.000 metrů čtverečních kanceláří chystá firma v Moskvě, napsal nedávno deník E15.
PPF Real Estate Holding ve střední a východní Evropě zajišťuje servis pro 77 projektů. Objem aktiv pod správou firmy se blíží hranici 1,2 miliardy eur, tedy asi 30 miliardám korun.
zpráva ČTK

Argentinská hvězda, budovy A, B, C - 2. fáze výstavby Argentinská hvězda - budova A

Související články:

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz