Koncept automaticky řízeného vozu změní způsob práce na cestách

Koncept automaticky řízeného vozu změní způsob práce na cestách

(27. 2. 2014) Regus plánuje další revoluci na pracovišti, která změní způsob, jakým lidé pracují, cestují a realizují schůzky

 
 
 
 

Koncept automaticky řízeného vozu změní způsob práce na cestách

Regus plánuje další revoluci na pracovišti, která změní způsob, jakým lidé pracují, cestují a realizují schůzky


Nový koncept automaticky řízeného vozu promění osobní vůz v kancelář s plným připojením do sítě a místem pro schůzky. Manažeři se během své cesty autem budou moci věnovat byznysu a jízda autem již nadále nebude představovat nevyužitý čas mimo práci nebo domov.

Regus, poskytovatel flexibilních pracovišť, uzavřel partnerství se společností Rinspeed při vývoji konceptu vozu XchangE, který bude představen v březnu na Autosalonu v Ženevě. Tento koncept podporuje snahu společnosti Regus pomáhat lidem pracovat na cestách a navazuje na rozšiřující se síť pracovišť Regus Express na evropských dálnicích. Možnost pracovat z tzv. „třetího pracoviště“ (tedy ani z kanceláře ani z domova) může nabízet vozidlo, stejně tak jako různé dopravní uzly.

Inovativní design vozu XchangE umožňuje otočit obě přední sedadla dozadu, čímž vznikne mobilní prostor pro práci a jednání pro čtyři lidi. Díky pokročilým technologiím a informačně-zábavním systémům ve vozidle se cestující mohou spojit se svou kanceláří, produktivně pracovat nebo vytvářet prezentace na svém notebooku. Výsledkem je pohodlný a spolehlivý prostor, který promění dopravní zácpu cestou na letiště v produktivně strávený čas „v kanceláři“.

Automaticky řízený vůz nejenže pomáhá lidem pracovat na cestách, ale poskytuje jim též větší flexibilitu v jejich pracovním rozvrhu. Díky možnosti pracovat kdekoliv a kdykoliv není zapotřebí pracovat tolik z domova nebo dokonce zanedbávat rodinný život.

Firmy, které svým zaměstnancům umožňují flexibilní formy práce, již zaznamenaly jasné výhody. V nedávném globálním průzkumu společnosti Regus, zahrnujícím více než 20 000 vedoucích pracovníků a majitelů firem, 75 % respondentů uvedlo, že flexibilní práce zlepšuje produktivitu.

Účast společnosti Regus na konceptu XchangE je dalším inovačním krokem, který pomáhá lidem pracovat flexibilněji. V rámci strategie Regus Express společnost již přinesla kancelářská zařízení a pracovní prostory dostupné v rámci sítě silnic a dálnic a dalších dopravních center – včetně železničních stanic, dálničních autoservisů a jako pilotní projekt se společností Shell také na čerpacích stanicích v Berlíně.
„Regus se již dlouhou dobu snaží rozvíjet způsob, jakým budeme v budoucnu pracovat,“ řekl Andre Sharpe, globální ředitel pro rozvoj produktů a obchodu společnosti Regus. „Tento inovativní vůz nyní promění nevyužitý čas v čas produktivní.“

„Lidé na cestách již pracují, mimo jiné i díky infrastruktuře společnosti Regus. Síť třetích pracovišť společnosti Regus nyní vedle lokalit u silnic navíc může zahrnout i samotné vozidlo. Konzultant nebo obchodní zástupce tak stráví 7 až 8 hodin produktivní prací každý den a to díky automaticky řízenému vozu, kancelářským centrům Regus na dálnicích a naší síti obchodních center. Je to další příklad úsilí společnosti Regus o vedoucí postavení na trhu pracovních prostor.“

Frank M. Rinderknecht, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Rinspeed, k tomu dodává: „Automaticky řízené vozy již nevyžadují, aby řidiči sledovali vozovku, což přináší možnost smysluplnějšího využití jejich času. Společnost Regus se svým zaměřením na možnost pracovat produktivněji a flexibilněji představuje ideálního partnera pro vývoj tohoto nového konceptu.“
tisková zpráva


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz