KOTI Green Motol

KOTI Green Motol

(8. 1. 2015) Výstavba bytového projektu KOTI Green Motol, kterou developerská společnost YIT zahájila na počátku roku 2014, pokračuje podle plánu. Celkem čtyři domy mají nyní hotové hrubé stavby. Budova A je dokonce již z podstatné části zateplena a další práce se proto přesunuly na střechu a fasády. Celkové dokončení projektu developer plánuje na 4. čtvrtletí roku 2015. 

 
 
 
 

KOTI Green Motol

Výstavba bytového projektu KOTI Green Motol, kterou developerská společnost YIT zahájila na počátku roku 2014, pokračuje podle plánu. Celkem čtyři domy mají nyní hotové hrubé stavby. Budova A je dokonce již z podstatné části zateplena a další práce se proto přesunuly na střechu a fasády. Celkové dokončení projektu developer plánuje na 4. čtvrtletí roku 2015. V domech A, B a C jsou již hotové rozvody a začínají se v nich obkládat koupelny. Budova A už má dokončenou fasádu, generální dodavatel zahájil práce na rozvodech v budově D a v dalších domech bude pokračovat pokládkou obkladů a dlažeb.

KOTI Green Motol nabídne bydlení v celkem 137 bytech a ateliérech. V projektu vznikne také jeden nebytový prostor. Jednotlivé byty budou postaveny v dispozicích 1+kk až 5+kk a velikostech 26 m2 až 119 m2. Ty v přízemí budou mít předzahrádky, byty v nejvyšších patrech zase výhledy z balkonů a teras. Celý projekt je koncipován jako uzavřený areál. Bytové domy budou mít pět nadzemních podlaží, poslední bude ustupující s terasami. Ve dvou podzemních podlažích bude ukryto 166 garážových stání. 

Tisková zpráva


 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz