Laťky kam se podíváš

Laťky kam se podíváš

(23. 5. 2018) ti architekti

   
 
 
 
 

Laťky kam se podíváš

Jak se popasovat s bytem v novostavbě developerského projektu? Chtěli jsme narušit univerzálnost, která je s tímto typem výstavby spjata. Interiér by měl být jedinečný, stejně jako lidé, kteří v něm bydlí.
Dispozice bytu 3+kk zůstala nezměněna, stejně i výběr povrchů (podlah, obkladů a dlažeb), dveří a sanity. V rámci obývacího pokoje s kuchyní jsme bílou utilitárnost narušili mramorovým obkladem a betonovou stěrkou. Dominantním vizuálním prvkem celého interiéru se stala laťka. Díky ní jsme dokázali rozčlenit celý prostor, zároveň ale zachovat jeho výrazovou jednotu.
Ložnice komunikuje stejnou řečí jako obývací pokoj. V dětském pokoji jsme navrhli výmalbu v podobě lesa.
Autorská zpráva

Autor: Ing. arch. Martin Machů

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2016

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz